Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit jelöljek "mentősuli"-ként?

Mit jelöljek "mentősuli"-ként?

Figyelt kérdés
4,7 lett félévkor az átlagom (biosz, föci, tesi, matek, kémia) a központi felvételimet elég rossznak érzem, a legprimitívabb feladatott elrontottam a nagy izgalmamban... Megjelölöm a Tömörkényt Szegeden 1 és 3. helyen(nem épp vagyok szegedi, vagy környéki) ill. a Szent-Györgyit Kecskeméten 2. és 4. helyen... elég humán beállítottságú vagyok szerintetek milyen "gyengébb" iskolát kellene megjelölnöm?
2013. jan. 23. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Én ugyanilyen átlaggal 3-at jelöltem és abból pont az első 2 helyre vettek volna fel(1.gimnázium, 2.érettségit is adó szakma) , a 3. pedig a leggyengébb, sima szakma volt, de oda olyan túljelentkezés volt,(vagy mert csak 3.-nak jelöltem meg) hogy odaa már pnt nem vettek volna fel.

Szerintem nincs értelme gyengébbet, vagy ennyire sokadikat megjelölni, de ha mindenképp, talán valami olyan szakmát, ami érdekel.

2013. jan. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!