Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyit keres Magyarországon...

Garry93 kérdése:

Mennyit keres Magyarországon egy szakács?

Figyelt kérdés
(Gundel vendéglátóipari után)

2013. jan. 23. 20:34
 1/3 anonim válasza:
utánanéztem a dolognak, mert engem is érdekel. háát... minimálbér körül kapsz kezdőként itthon. jobban megérné külföldön csinálni ezt a munkát, ott 250-300 ezerrel simán kezdhetnél. itthon azért nem éri meg, mert egyrészt nagyon kemény munka, és nehogy azt hidd, hogy egyszerű egyszerre 4 ételt készíteni, ehhez képest a fizetés nagyon kevés. remélem segíthettem valamit.
2013. febr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :) Bár a minimálbért elég szürreálisnak tartom. A sarki köpködő hamburgerese kereshet minimálbért.


Én egy olyan 120-150 közti nettó-ra gondoltam. Bár lehet elfogult vagyok. Jöhetne válasz pár,már az ipart is űző leendő kollégától.

2013. febr. 3. 00:06
 3/3 anonim válasza:
Szia, az az igazság ha pályakezdő vagy, akkor vagy nagyon nagy szerencse kell ahhoz hogy jó helyen kezdj és jó fizetésed legyen, vagy nagyon sok kapcsolat hogy bekerülj patinás helyekre. Kezdőként annak is örülhetsz ha a 100 ezret megkapod. Attól függ mit szeretnél csinálni nagy konyhán főzni, büféztetni, vagy alacartozni. Általában alacartban van a pénz, de azt is tanulni kell. Én sajnos a rossz élmények miatt nem szeretem az alacartozást, de próbálom legyűrni a félelmeimet.
2014. márc. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!