Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Facultas Humán Gimnázium...

A Facultas Humán Gimnázium mennyire gyenge? Milyen érettségit ad, milyen a közösség?

Figyelt kérdés
Milyen órák vannak, mert a honlapról nem nagyon derül ki.

2013. jan. 24. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Érettségit ugyanolyat ad mint bármelyik másik középiskola, ugyanis az érettségi központi.
2013. jan. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy mennyire készít fel az érettsègire?
2013. jan. 24. 20:03
 3/9 anonim válasza:
engem is érdekelne h milyen a suli
2013. febr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
A tanárok nagyon jó fejek, de a diákok nagyon suttyók és leszarják az egészet ezért a tanárok is. Nagyon gyenge iskola én semmit nem tanultam az évben és szín ötös vagyok.... egy jobb iskolából jelentkeztem át ide és hát tragikus váltok is. Mindenkit felvesznek és 45en vagyunk egy osztályban. Vannak tanárok akik nem is tanítanak a többinél meg nyitott füzettel lehet dogát írni kb.
2013. márc. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nem gondolom, hogy ennyire tragikusak lennének a diákok. Én is ott érettségiztem, és az egyetemen is simán megálltam a helyem. Nagyon jó a tanári kar és azt gondolom a diákok nagyobb része is teljesen jó. Pár diák van aki nem oda való, de minden évben ki is rúgja ezeket a vezetőség. Szóval szerintem jó suli, sokat köszönhetek neki.
2013. ápr. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz suli, én szeretek ide járni. A tanárok kedvesek. Én jártam egy másik gimnáziumba is,így tudok hasonlítani. Ez az iskola azért jobb, mert érthetőbben elmondanak mindent. Az iskola erőssége 0-5-ig pontozva 4-es, tehát egész jó. A tanárok maximálisan azon vannak, hogy felkészítsék a diákokat az érettségi vizsgára.
2013. ápr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 BB Ádám ***** válasza:
Engem is érdekel. Van ott kollégium?
2013. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Fizetős az iskola?
2014. jan. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a suliban segítenek kollégiumot intézni, nekünk bármilyen gondunk volt, nagyon segítőkészek voltak. Tandíja nincs az iskolának. A gyerek nagyon szeret oda járni, és én is meg vagyok az iskolával elégedve. Általános gimnáziumi képzést ad, a tanórák is ezt tükrözik. Két nyelv van, az angol mellett választani kellett a német vagy a francia nyelvet.
2014. márc. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!