Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felfognak így venni a Karinthy...

Felfognak így venni a Karinthy Frigyes kéttannyelvű gimnáziumba?

Figyelt kérdés
összesen 66 pontos lett a felvételim..nagyon elrontottam a matek 34 a magyar 32. még van így esélyem a Karinthy magyar-angol kéttannyelvűre vagy a magyar-német kéttannyelvűre?:/ a hozott pontjaim 50..
2013. jan. 25. 18:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Idén elég sokan elrontották, esély mindig van. :) A szóbelire készülj fel! :) Sok szerencsét!
2013. jan. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azt most még nagyon saccolni sem lehet, így hogy a tehetséggondozó felvételi megszünt, sokkal többen jelentkeznek oda
2013. jan. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tavaly szerintem nem jutottál volna be.
2013. jan. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Tavaly meg tavaly előtt sem jutott volna be ennyivel.Vagy ha a tehetséggondozósat írja meg ennyire, akkor talán...De amúgy szerintem idén nagyon sokat fognak esni a ponthatárok, és azt veszem észre, hogy a legtöbb gyerek 60 valahány pontosat írt, már az erős gimnáziumokba jelentkezők. Az én húgom 64-et, barátnőmé 65-öt írt, és ők erős gimnáziumba akarnak menni, mondjuk nem hiszem, hogy oda akkora a túljelentkezés, mint a Karinthyba.
2013. jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Én most vagyok ott kilencedikes, 49 pontos lett a felvételim, szóval a remény mindig meg van. :) Ez főleg a többiektől is függ, hogy ők mennyit írnak. Bár tavaly még nem volt szóbeli, szóval azt nem tudom, hogy milyen lesz.
2013. febr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Behívtak a szóbelire(?)
2013. márc. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk a hozott pontjaid elég jók..
2013. márc. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Attól is függ, összesen

hány osztályt indítanak (hány fővel)

2013. márc. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A hozott pontszámod az nagyon jó


Talán van esély

2013. márc. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sok sikert a szóbelin
2013. márc. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!