Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Piliscsabai pázmányosok! Van...

Piliscsabai pázmányosok! Van valami a környéken?

Figyelt kérdés
Voltam a Pázmányon nyílt napon, az egyetem nagyon tetszett, minden rendben van vele, de ha pl. lenne 1-2 szabad órám (nem tudok hazamenni, mert kb 1 óra az út) akkor ott a környéken el lehet menni valahova? Vagy van még valami az egyetem területén? Csak két épületet meg egy könyvtárat láttam, ilyen hidegben és hóban nem volt olyan nagy kedvem sétálgatni.

2013. jan. 25. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
az egyetem 500 méteres körzetében van legalább 3 kocsma ahová be lehet ülni:D és amúgy ez nagyon jó deeee ennyi:D de neaggódj jó itt:)
2013. jan. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor legalább van valami :D Buszról néztem még, hogy van-e valami 1-2 megállónyira de nem nagyon vettem észre
2013. jan. 25. 19:00
 3/5 anonim ***** válasza:
tényleg nincs:D de így legalább feltalálod magad a többiekkel, jobban megismeritek egymást és egy szorosabb közösség jön létre
2013. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt mondták többször is, hogy elég jó a társaság meg a közösségi élet :) Köszi a választ! :D
2013. jan. 25. 19:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Üvegtigris ott van a környéken :)

Komolyan.

2013. szept. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!