Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez még jó bizonyítványnak...

Ez még jó bizonyítványnak számít? Három hármas, de a többi ötös? L/16

Figyelt kérdés
vagy szerintetek milyen? kicsit furának érzem,hogy nincs négyes :D

2013. jan. 25. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
kicsit furcsának érezlek
2013. jan. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hanyadikos vagy, mely tantárgyakból vagy hármas és hogy a 'többi ötös' pontosan hány ötöst jelent.
2013. jan. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

"kicsit furának érzem,hogy nincs négyes :D"


- Mert lefeküdtél az összes férfi tanárral. A női tanárokat meg anyu fizette le. Persze, hogy fura érzés.

2013. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Úgyse számít bele semmibe, szóval mindegy.
2013. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
10.es vagyok..és nem,nem feküdtem le senkivel..:DD am a három hármas matekból,kémiából,fizikából van :D és a maradék a 9 tantárgy,az amiből 5ösöm van :D
2013. jan. 25. 19:31
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
10.-ben az én szempontjaim szerint több mint jó:)
2013. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Ez az egész matekfüggő:) Ha abból ötös lennél, a többi is az lehetne.
2013. jan. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%

Nekem 9.-ben kémiából és fizikából volt hármasom, a matekom négyes lett, a többi pedig ötös. Most félévkor a kémiát felhúztam négyesre, fizikából meg nem is tudom miért adta meg a tanító bá' a jobb jegyet (4, amikor kb. le se szarom a fizikát...)- , Kíváncsi vagyok mennyire tudom tartani ezt a szintet...

Nyilván azért hármasok ezek a tantárgyak, mert nem foglalkozol velük eléggé. Meg mondjuk minek is törődni velük, ha nem akarsz érettségizi mondjuk kémiából.. De asszem nekünk már kötelező egy természettudományos tantárgyból érettségizni.

Az előző válaszolóval értek egyet, ha egy kicsit megtolnád a matekot a fizika is jobban menne.Nem beszélve arról,hogy matek érettségi kötelező. A szerves kémiát meg meg be kell magolni...nem nagy kunszt (sztem sokkal jobb ez az anyag, mint a tavalyi számolós :D).

Szinte biztos, hogy ezek a tantárgyak azért nem négyesek, mert elveszi az idődet a másik 10, úgyhogy egyáltalán nem fura.

2013. jan. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!