Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen irodalom tanár az,...

Milyen irodalom tanár az, akinél az osztályátlag 1,64?

Figyelt kérdés
A 29 fős gimnáziumi osztályban 22 bukás egy diák hármast a többi (6)kettest kapott.Ennyi buta gyerek lenne, vagy "csak" a "pedagógus" tévesztett pályát?
2013. jan. 27. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:

lehet is-is

ez így kevés info?

2013. jan. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Joshy Ca$h ***** válasza:
Az biztos hogy a szigor teljes erejével csap le a diákokra:)
2013. jan. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 rémuralom ***** válasza:
100%
Milyen tanár, vagy milyen osztály. A többi osztályban is vannak hasonló (tehát a kettest inkább alulról, ha egyáltalán közelítő, mint felülről)
2013. jan. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Tesóm matektanára volt ilyen idióta. Osztogatta az egyeseket, a bukásokat, mint akinek nincs ki a négy kereke. Mindezt a város második legnehezebb középiskolájában egy igen erős tanulókkal teli osztályban. Tesómat is folyton megbuktatta félévkor, év végén meg 2-est osztott ki neki. Ahhoz képest az érettségit hármasra írta meg a tesóm!!! Ha nem rettegett volna már előre tőle, akkor 4-est is simán szerezhetett volna.
2013. jan. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 rémuralom ***** válasza:
szóval a többi osztályban is vannak hasonló átlagok, vagy csak nálatok?
2013. jan. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha más osztályokban is ez van akkor a tanárral van a gond, vagy rosszul adja le az anyagot és olyat kérdez amit rosszul adott le vagy le sem adott, vagy csak szimplán idióta és akkor is egyest ad ha a diák tud mindet de 1 hibát vét. Vagy tényleg a mai diákokkal van a baj.
2013. jan. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

"Ahhoz képest az érettségit hármasra írta meg a tesóm!!!"


Nem a tesód akarom ezzel fikázni, de az érettségit megadott javítókulcs alapján javítják. A tanárnak nincs akkora beleszólása a javítás során (mint mondjuk egy témazárónál). Ha a tesódat egy kicsit jobban érdekelte volna a matek, akkor jobbra is meg tudta volna írni. Ebből azért egy kicsit látszik, hogy nem teljes mértékben a tanár volt a hibás.

2013. jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk a kitűnő bizonyítványomat szúrta el egy tanár a hülyeségeivel, pedig istenemre esküszöm mai napig fejből el tudnám mondani az egész könyvet.

Nálunk 2,4 volt az osztályátlag, én épphogy hármast kaptam, de én voltam az egyetlen. Nem is részletezném, hogy miket csinált az a tanár.

A megoldás az volt, hogy szépen írtam egy hosszú fogalmazást a tanár viselkedéséről, ha valamit beszólt azt mindig leírtam, és végül összegyűjtöttem, és ezeket is beleírtam. Majd végén az egész évfolyam aláírta. Szépen kirúgták, és az erkölcsi bizonyítványába is bekerült, hogy nem lehet többé tanár.

Küzdj.:)

2013. jan. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1,4* bocsánat.
2013. jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért szerintem ez mégis más, mint egy matek.. Ott lehet tényleg szigorú a tanár és a gyereknek lehet nehéz a feje a matekhoz, de az irodalom nem olyan nehéz plusz nagyon szubjektív... Irodalomból 22 bukás nem normális, az biztos. Ez csak a rosszindulatán múlik.
2013. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!