Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Néhány kérdés a NKE-HHK-val...

Néhány kérdés a NKE-HHK-val kapcsolatban. Válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Szóval azt szeretném kérdezni, hogy a felvételi pontszámítás

hogyan történik? Fel van sorolva 5 tantárgy. Ebbôl kell 2-t

kiválasztanom, hogy ezekbôl éretségizek? + Csak ennek a 2

tantárgynak a jegyei számítanak?


2013. jan. 27. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik szak?
2013. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
logisztika
2013. jan. 27. 18:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Összesen 5 tárgyból kell érettségizned: magyar, történelem, matek,idegen nyelv + 1 általad választott tárgy. Logisztika: belügyi rendészeti ismeretek v. katonai alapismeretek v. magyar v. matematika v. történelem. Ezek közül kell kettőt választani, pl. ha jó vagy magyarból, de matekból tudod, hogy nem annyira, akkor választható tárgynak a belügyi rendészeti ismeretekből érettségizel. Felvi.hu-n van a pontszámító kalkulátor, ott ki tudod számolni mennyi pontod lesz nagyjából, nem csak a 2 tantárgy jegyei számítanak.
2013. jan. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi értem mostmár - legalábbis szerintem -Még1 dolog; Szóval éretségizek a 4 kötelezôbôl. Annak az 1 választottnak bármit lehet vagy csak katonai alapism/belügy rendészeti alapism-et lehet?


Tehát leéretségizek és az egyetem csak 2-nek az eredményét nézi a leírt 5 közül?

2013. jan. 27. 18:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Mármint a megadott 5 közül.
2013. jan. 27. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!