Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy kaphatok egyest olyan...

Hogy kaphatok egyest olyan dolgozatra, amit nem is írtam meg?

Figyelt kérdés

Múlthét szerdára mondta, hogy írunk, én szerdán már nem mentem, és ezen a héten se fogok.

Pénteken beírt nekem egy egyest erre a dolgozatra.


Ezt mégis hogy képzeli???


2013. jan. 29. 11:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Ráadásul megtanultam az anyagot, de ezek után ha felajánlja, hogy írjam meg (jövőhét csütörtökön), akkor nem élek a lehetőséggel, úgyis egyest adna már csakazértis szerintem.. :(
2013. jan. 29. 11:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk középsuliban úgy volt, hogy amit nem írtál meg, az egyes volt. Persze lehetett pótolni. Valamelyik tanár várt mondjuk egy hónapot és ha addig nem jelentkeztél, hogy megírhasd (nem könyörgött senki, hogy írd meg), akkor beírta az egyest, míg volt, aki rögtön beírta és ha pótoltad, akkor kitörölte az egyest és helyette beírta az adott dolgozatra kapott jegyet.
2013. jan. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
EEE hogy mi van lászló? NEM ÉRDEKEL BEIROK EGY EGYEST EE
2013. máj. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!