Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a SOTE-n a hallgatói élet?

Milyen a SOTE-n a hallgatói élet?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a legfontosabb a tanulás, de SOTE-n szoktak lenni bulik? Milyen a hallgatói élet?

2013. jan. 29. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
hát... van aki nagyon bulizós, de a többség alkalmi bulista. De szoktak lenni nagy SOTE-s bulik, 3-4 szemeszterenként mindenképp. Aztán hogy a szabadidődben mennyit bulizol a haverjaiddal, azt te döntöd el:)
2013. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Okés én se úgy gondoltam, hogy agyba-főbe, mint a bölcsészeten, csak hogy pl 2 havonta esetleg egy ... ;)

Illetve az is kérdésem volt, h úgy kb. milyen a hallgatói élet, mennyire barátságos a társaság, vagy kb. mindenki csak tanulni jár be?

2013. jan. 29. 22:18
 3/9 anonim ***** válasza:

ez csoportonként is változhat. én például szerencsére olyan csoportba kerültem, ahol nagyon nyitott, vidám és barátságos emberkéket ismerhettem meg :) De vannak olyan csoportok, akik kifejezetten visszahúzódóak egytől-egyik, nagyon tanulós banda. Én úgy vettem észre, hogy gólyatáborba próbálták a hasonló kaliberű embereket egy csoportba beosztani, hogy mindenki be tudjon illeszkedni, hiszen azért az első 1-2 év nagy részét velük fogod tölteni. Bár én már most, II. szemeszterben össze-vissza vettem fel néhány tárgyat, de nem ez a szokás.

Na, nem rizsázok:) Szerintem összességében egy nagyon jó közösség tagja lehetsz, sok jófej ember ismerhetsz meg, a közhiedelemmel ellentétben egyáltalán nem stréber, antiszociális bandáról van szó. Sőt! Én nagyon szeretem:)

2013. jan. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gólyatáborban az egyedtem vezetői így kifigyelik, hogy mennyire vagy szociális? :D
2013. jan. 30. 15:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Gólyatáborban az egyetem "vezetői", azaz pár tanár lejön egy fél napra hogy elmondja hogy kábé mit és hogy tanultok, ez második nap van, ezért az első nap visszafogottabb, megvárják míg elmegy a tanári kar. A gólyatáborban az instruktorok, azaz felsőbbéves gólyasegítők lesznek mellettetek, akik elmesélik az egyetemi életet, összekovácsolják a csapatot, játszatnak (és itatnak).
2013. jan. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
hát nem valami izgalmas, én nagy reményekkel jöttem a sote-ra, de csak nyomorékokkal vagyok körülvéve. kicsit olyan dedós, a gólyatábor egyenesen vicc.... összehasonlíthatatlan a többi orvosi közéletével, erre majd te is rájössz, ha például elmész medikus kupára.
2013. febr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ezt annyira nem értem. Mindenki saját maga dönthet arról, hogy hogyan alakítja az életét. "(...)nyomorékokkal vagyok körülvéve." Ne akard már bemesélni, hogy több száz ember közül nem találsz hozzád hasonlókat! Én a helyedben inkább magamban keresném a hibát. Először én is nehezen találtam meg a helyemet, de ahogy eljártam különböző rendezvényekre, meg nem csak a saját csoportomhoz vettem fel órákat, rájöttem, hogy mennyi jó fej ember jár az egyetemre. " a gólyatábor egyenesen vicc..."

Én csak jót hallottam róla, annak ellenére, hogy én nem mentem el, mert én sem kultiválom az ilyen játékos-táboros összeröffenéseket. De a gólyatábor csak egy dolog.

2013. febr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Jó, akkor ne értsd. Egyébként nem lehet hogy te is csak beletörődtél hogy velük jársz egy suliba, 6 éven át, és elfogadtad?

Nem azt mondtam hogy senki sem jófej, csak azt, hogy a többség nagyon elpukkant. Lássuk be, a sote nem a szép lányokról, (a fiúkat leszarom hogy néznek ki), de nem is a magas színvonalú oktatásról szól..

és igen, lehet hogy aki nem volt más gólyatáborban, akkor annak ez a szentmise jellegű gólyatábor nagy szám volt, de te, aki nem is volt ott, ne akard nekem megmagyarázni, hogy mekkora buli volt.

Lehet hogy te egy bulizós, csinos kis medika vagy, akkor megismerkednék veled. (de nyilván nem)

2013. febr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Flector 67 ***** válasza:
46%
Hanyad éves vagy a sotén, hogy már ennyire kinyílt a csipád?:)
2013. febr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!