Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOTE ÁOK-sok mennyit buliznak?

SOTE ÁOK-sok mennyit buliznak?

Figyelt kérdés
Tanulás mellett mennyi idő van bulizásra? Nagyon kimaradok az egyetemi életből, ha nem koleszbe költözöm? (Tudom, tudom... ne a buli miatt jelentkezzek stb...)

2013. jan. 30. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Ki mennyire veszi komolyan, de szerintem egy orvos elég komolyan veszi, és elég sokat kell tanulnia. Szerintem sok mindenből ki lehet maradni, ha nem vagy kolis de az egyetemi életből nem, mivel a kolis élet nem egyenlő az egyetemi élettel :) Ha mondjuk a városban laksz albérletbe, akkor simán el tudsz menni a csoporttársakkal, barátokkal bulizni
2013. jan. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért van élet, félévenként 3-4 buli simán (nyitó, záró, haloween, gólyabál, karnevál, vizsgafelejtők...), valamint csoporttársakkal/évfolyamtársakkal is órák után el lehet menni meginni egy (több) sört. Persze koliban több a buli, de albérletesként ha van kolis ismerősöd (a csoportodban minimum egy tuti lesz) és jóban vagytok akkor simán bemehetsz koliba is bulizni.

Az orvosin meg nem 0-24 tanulás van, elég káosz lenne az egészségügy ha zombik jönnének ki az egyetemről. Persze Zh-kra meg vizsgákra van olyan hogy napi akár 8-10 óra tanulás (főleg anatómia vizsga előtt), de utána szokott lenni kollektív lazítóest.

2013. jan. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!