Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem mentem el UV-ra, ez volt...

Nem mentem el UV-ra, ez volt a 2. vizsgalehetőségem. Mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Nincs több UV-időpont. Ezen kívül elvileg van egy 3. vizsgalehetőség márciusban, fel kell jelentkezni az elővizsgára, ha nem sikerül az UV. De mi van, ha nem tudtam elmenni valamiért? Megnéztem a kar (PPKE JÁK) vizsgaszabályzatát, de nem találtam erre vonatkozó részt. Ma bemegyek a TO-ra, de addig még van időm, és tiszta ideg lettem, hogy most mi lesz. :( Mit tudtok mondani?
2013. febr. 1. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem PPKEre jártam. SZTE-re.

Nálunk úgy volt, hogy 3 lehetőség volt vizsgázni (1 normál 2 uv). 1 normál lehetőséget kötelező volt a rendes vizsgaidőszakban felhasználni, olyat nem lehetett, hogy uv héten mentél először vizsgázni.

Ha nem mentél el vizsgázni a jelentkezett uvra akkor annyi volt, hogy egyel csökkent a lehetőségeid száma, de 1est nem kaptál.

Szóval nálunk simán mehetnél még harmadszorra vizsgázni.

1 vizsga - elégtelen

2 vizsga - nem jelent meg

3 vizsga - március ??? ki tudja mi lesz?


(Bár az hogy uv márciusban van elég fura.)

2013. febr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már megkaptam a választ. :) Ez a 3. vizsgalehetőség EV-t jelent. És ha EV-re felveszem a vizsgát, akkor második félévben felvehetem a kérdéses tárgyra épülő tantárgyat, tehát nem csúszok vele.
2013. febr. 1. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!