Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány kredit értékben lehet C...

Hány kredit értékben lehet C tantárgyat felvenni?

Figyelt kérdés
A kötelező 12, de nekem szerintem több lesz, mert több érdekel. De hallottam valami olyasmit, hogy egy bizonyos szint után fizetni kell.
2013. febr. 1. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Jól feltetted a kérdést... magyar felsőoktatás és a színvonal...
2013. febr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

előző: nem értem, hogy mi bajod a kérdéssel?

(C tárgy = szabadon választható)


Nálunk úgy van, hogy pl. a képzésnél 180 kreditet kell elérni. ennek a 10%-ával lehet ezt túlhaladni (szval 18 kredittel). ha ennél több lesz, akkor a képzés végén ki kell fizetni a plusz krediteket (1 kredit olyan 3000-3500 Ft talán).

Érdeklődj utána, hogy nálatok mi az a mérce, amivel túl lehet haladni az előírt kreditmennyiséget.

2013. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mivel a krediteket az állam fizeti, ezért mindenhol az a szabály van érvényben, hogy a képzéshez szükséges kreditek plusz ennek a 10%-a van ingyen, ezen felül fizetni kell kreditenként. Hogy ez mennyi, ennek tényleg nézz utána, mert elég nagy a szórás. Például nálunk 1000 forintba kerül, de ahova a barátnőm jár, ott 10000 forint egy kredit.
2013. febr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az,h "C tárgy" nálunk pl nem az h szabadon választható, és nem hiszem h mi vagyunk az egyetlenek.
2013. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előző: Ezzel még nem is lenne gond, de akkor ne hurrogd le a kérdezőt (meg a magyar felsőoktatást), ha nem is vagy tisztába a fogalmak jelentésével.
2013. febr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"ha nem is vagy tisztába a fogalmak jelentésével."


Most mondja, hogy nálunk mást jelent, itt te nem vagy tisztában a fogalmak jelentésével. Idióta a kérdés megfogalmazás

2013. febr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elsősorban azért hurrogta le a kérdezőt, mert szerinte értelmetlen a kérdés. Na már most írja le (vagy ahogy látom te is okosnak képzeled magad, nyugodtan te is leírhatod), hogy nálatok mit jelent a "C tárgy", illeszd be a kérdésbe és ha értelmetlennek találod, akkor szólj.
2013. febr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

:D

Nem értem miért kell kötekedni feleslegesen. Nálunk mindenki tudja mire gondol az, aki azt mondja, hogy "C" tárgy. Szerintem sem volt értelmetlen a kérdés, na mindegy. Köszi azoknak, akik normálisan válaszoltak :-)

2013. febr. 1. 23:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs olyan h C tárgy, hanem modulokra vannak sorolva a tárgyak, 4 nagy csoport van külön elnevezéssel, ha betűjellel szeretnéd A-B-C-D. Majd ezek kisebb blokkokra vannak osztva. A választható tárgyak 3 blokkra vannak osztva és 2 különböző modulba pakolva, ha vki rá lenne kattanva a betűjeles jelölésre: A/3, B/3 és Kötelezően választható tárgyak (ennek nincs jelölése), illetve szakirányon D/3 szakirányon választható tárgyak. És speciel nálunk "C" modulban vannak a legszopatósabb kötelező tárgyak az összes közül. És agy kell a választhatóak közül 22 kreditet megcsinálni.

Szal nem mindenhol ugyanazt jelenti és van ahol betűjeles csoportosítás sincs.

Az első komment írásakor kcisit feldúlt is voltam, de sztem ha felteszel egy kérdést, akkor írd le,h mit értessz pl "C tárgy" alatt.

2013. febr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A vége felé az "agy" szó nem tom h a fenébe került oda :D
2013. febr. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!