Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem tudok beilleszkedni az új...

Nem tudok beilleszkedni az új suliba, mert nem igaz dolgokat terjeszt rólam egy régi osztálytárs?

Figyelt kérdés

1 éve összeszokott suliba mentem, ahol harmad nap már jól elbeszélgettem néhány ugyanolyan fiúval mint amilyen én vagyok (csendes). Próbáltam a nagymenőkkel is megtalálni a közös hangsúlyt, de ők azt hiszik, hogy homokos vagyok, mert egy exosztálytárs (nem jöttünk ki régen, mert nem voltam valami beszédes) aki másik osztályba jár olyanokat terjeszt rólam hogy meleg vagyok... AMI NEM IGAZ. Mondtam nekik, hogy nyugi, hetero vagyok, de nem hisznek nekem természetesen, és csak gúnyolódnak. Van néhány paraszt, akiknek nagyon beverném a pofáját, mit képzelnek ezek a kis senkiháziak, hogy alaptalan gyanúval csesztetnek, amikor még csak most mentem oda, és nem is tudják milyen vagyok. Mint egy átlag srác, semmi dolog nem tűnik fel rajtam, ami miatt gyanakodhatnának arra hogy meleg vagyok. Még viselkedés, beszéd (nagyon mély a hangom) sem.


Nem tudom mi lesz így, de ennek nem lesz jó vége, így nem tudok beilleszkedni, pedig nagyon rajta vagyok a témán. Lehet keressem fel az exosztálytársat a lakcímén néhány kopasszal, és "beszélgessek el vele"? Sajnos annak a kis homárnak elég nagy hírneve van abban az iskolában...


2009. szept. 3. 17:34
 1/6 A kérdező kommentje:
*vagyis az osztály 1 éve van együtt (javítva)
2009. szept. 3. 17:37
 2/6 anonim válasza:
76%
Huh ez elég gáz.Az erőszakkal nem oldassz meg semmit.Akkor te is találj ki rola valamit és mond el a többieknek.Akkor majd talán majd rajta röhögnek és visszacsippant.Igy tényleg nehéz lessz beilleszkedni.Nehéz már egy összezokott társaságba kerülni az biztos.Vagy kérdezd meg tőle hogy ezt hol olvasta hoy te meleg vagy?És miért találta ki.
2009. szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy csajt. Így bebizonyosodik hogy nem vagy meleg, talán biszexnek sem fognak gondolni.:D

Megkeresheted "néhány kopasszal".

Mondtad azt is, hogy bevernéd néhánynak a pofáját. Akinek a legjobban, annak tedd is meg.

Lehet le fognak pontozni, és nem sokan lesznek ezen a véleményen, de így biztos más véleményük lesz rólad.

Külömben meg nem értem, hogy aki meleg, azzal miért ne lehetne barátkozni.

2009. szept. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
nemááár...gyerekes dolog ez..nehogy te is ezzel állj oda :S ha majd összejössz egy csajjal, akkor rájönnek mennyire buták, amúgy meg nem hiszem hogy tényleg elhinnék, csak a fiuk általában szeretnek kiszemelni egyet, akit támadnak, mivel új vagy ezért rád szálltak..tudom milyen nehéz dolgod van én is osztályt váltottam, még most sem rázódtam normálisan össze velük, de ennyit veszítesz ha nem vagy ott a kezdettektől..
2009. szept. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress egy csajt, majd bizalmasan súgd meg a téged csesztetőknek, hogy valójában az b.zi, aki terjeszti rólad, mert valamiért utál téged. Mivel képtelen magát így elfogadni, arra vetíti ki ezt a dolgot, akit nem bír. Érvelj azzal, hogy vszeg ezért is menősködik meg játsza a faszagyereket, hogy leplezze a b.ziságát. Ez így még logikusan is hat. Sztem tuti, hogy ezek után rólad leszállnak és őt veszik célba. Én ezt tenném a helyedben.
2009. szept. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem leszbikusnak állított egy lány, pedig ha valaki, akkor én nem vagyok az... egy darabig bosszankodtam, aztán le se sajnáltam a társaságot, tanultam sokat és a tanárok kedveltek. Ha felvetődött a téma, gúnyosan néha visszaszóltam, pl: féltékeny vagy, hogy nem te vagy az esetem? Egy idő után inkább leálltak, bár, megjegyzem, ez általános ÉS gimi volt, tehát a kis csírák akkor már 10 éve ismerték egymást. Páran még oviba is együtt jártak :) Később is jött egy új lány, őróla meg azt találták ki, hogy a lovakat szereti. (pesti suli volt, én meg a másik csaj is vidékiek voltunk...)

Azt azért hozzátenném, hogy évvégén mindketten új sulit kerestünk, mert ilyen hülye társasággal nem kívántam még két évet eltölteni.

Ha nagyon nem jössz ki a bandával, én sulit váltanék. Bár azért nem hinném, hogy ilyen súlyos a helyzet :) Melegnek néznek? Nem vagy az? akkor meg le se sz@rd őket.

2009. dec. 9. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!