Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehet egyetemi évfolyam...

Hogyan lehet egyetemi évfolyami csoportba beilleszkedni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem megy.Próbálok beszélgetni az emberekkel,de le se sz@rnak.Lehet az a baj hogy idősebb vagyok? Egyszerűen nincs közös témánk a 18 éves kiscsajokkal...valami ötlet?

L/28


2009. szept. 28. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
18 éves KISCSAJOK?? Ebből nekem már alapból az jön le, hogy lenézed őket... Kiscsajok... Mellesleg az emberek túlnyomó többsége az egyetemeken 19-21 éves, legalábbis sokkal több ilyen korú van, mint 18. És amúgy ja, valószínűleg a nagy korkülönbség miatt nem jössz ki velük. Próbálj közös hangot találni, segítsd őket, érezzék, hogy érdeklődsz irántuk és szeretnéd megismerni őket, barátkozni.
2009. szept. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jaj,dehogy nézem le őket! Csak olyan éretlennek tűnnek,legalábbis a legtöbbje.Na jó,lehet hogy 19 évesek.Mindegy is.Szóval én dumálgatok velük meg minden,de egy csomó kolis van,ők már egy csapat,kívülállónak meg elég nehéz ide "betörni".Pláne hogy nem is vagyok az a korosztály.Mit csináljak?
2009. szept. 28. 17:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Akkor nappalira jársz, jól sejtem? Én 24 évesen kerültem 18-19 éves KISFIÚK közé (bocs, előző kérdező, nem lenézésből mondjuk ezt, de pár évvel idősebben tényleg olyan kicsinek tűnnek, a fiúk meg pláne -- nyilván én is "kiscsaj" voltam 18 évesen egy huszonéves lánynak). Hát az valami borzasztó volt, mondjuk én se vagyok egy könnyen alkalmazkodó természet. Ráadásul az olyan egyetem volt, hogy nagyon komolyan vették, vagyis akarták venni a tankörösdit, volt "osztályfőnöki óra" meg minden. Hát ebből szándékosan kihúztam magam, negatív voltam, utáltam az egészet. Később aztán megtaláltam a helyem, akadt pár velem korú is, akikkel összehaverkodtam.


Milyen szakra jársz amúgy, Kérdező? Akkor nálad meg lánytöbbség van, ha jól sejtem. Amúgy közös témának még mindig ott van a suli, nem? És -- velem ellentétben -- még próbálkozol is beilleszkedni. Nem lehet, hogy az a baj, hogy görcsösen akarod a beilleszkedést? Kicsit nekem ez jön le, de lehet, hogy tévedek.


Vannak amúgy barátaid egyébként? Jól elvagy velük? Mindenképpen barátokat szeretnél szerezni az egyetemről, vagy pedig jegyzetkérős érdekkapcsolatokat? Ha utóbbi, akkor bőven elég az, hogy beszélgetsz velük, ilyesmi. Barátkozni már nehezebb.


Most így hirtelen nekem sincs használható ötletem, ha más nem, együttérzésem tudom felajánlani neked, írj priviben is akár, ha van kedved.


25/L

2010. aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!