Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nekem akkor nem kell elküldene...

Nekem akkor nem kell elküldenem a bizonyítványom másolatát?

Figyelt kérdés
Azt írják hogy ha nem küldöm el akkor automatikusan az érettségi jegyeimet duplázza. Nos nekem van már két érettségim ami jól sikerült biztos ezekbõl lesznek a pontjaim mert amúgy a jegyeim nem a leg jobbak. Szóval akkor nem származik bajom belõle ha az év végi jegyeket nem küldöm csak az érettségi bizonyítványt majd ha megkapom juniusban?
2013. febr. 3. 18:01
 1/2 Eltomi válasza:
A két matek érettségi egynek számít (gondolom egy emelt, egy közép) Mellesleg nem veszítesz semmit azzal, hogy beküldöd a bizi másolatot, ráadásul ki tudja... ilyenkor a tanárok is fölfelé kerekítenek (voltam én már 2,7-es átlaggal 4-es tavaly, tizenegyedikben), szóval ne vedd el magadtól a választás jogát. :-)
2013. febr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom hol olvastál matekot de azért köszi a választ!
2013. febr. 8. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!