Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedre kell elküldenem az...

Szegedre kell elküldenem az átjelentkezésem, de nem igazodok ki a címükön? Dékáni Hivatal 6720 Szeged, Tisza Lajos krt.54. I. emelet H-6701 Postafiók 454-ezt íjam rá úgy ahogy van?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek nagyon hülyének, komolyan nem tudom hogy melyiket kéne és elrontani meg nyilván nem akarom.?
2013. jan. 21. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ilyen szép, nagy intézményeknek általában nem egyezik meg a címük a postacímükkel. Szép is lenne, ha a biciklis postás a dékáni hivatal ajtaján, a levélbedobón dobálná be a napi mit tudom én, hány száz küldeményt, az ajtót meg nem lehetne kinyitni utána.

Éppen ezért külön postafiókjuk van, a levelek oda érkeznek és a napi postát egyben, zsákolva kapják meg. Neked a borítékra a postafiókcímet kell ráírni a megfelelő irányítószámmal, vagyis: Szeged, Pf. 454, 6701. Viszont a dékáni hivatal nem a postafiókban van (be sem férne), hanem a Tisza Lajos körút 54. I. emeletén. Ha tehát személyesen fáradnál be, oda kellene menned.

2013. jan. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, persze gondoltam én is, de jobb ha valaki megerősít és nem is bunkó módon, mint ahogy ez itt nem ritka. És mivel egy átvételi kérelemről van szó, jó lenne ha nem rossz címre küldeném, szóval köszönöm a normális választ! :)
2013. jan. 21. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!