Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségi jelentkezéshez...

Érettségi jelentkezéshez kellene egy kis segítség?

Figyelt kérdés

Az érettségi jelentkezésnél, melyiket kell bejelölnöm ,ha már leérettségiztem, tanulói jogviszonyom nincs és egy emelt szintű érettségit szeretnék tenni egy olyan tárgyból,amiből eddig még nem tettem érettségit?


-Rendes

-Kiegészítő

-Szintemelő

-Javító

-Pótló



2013. febr. 5. 16:27
 1/3 anonim válasza:
hát szerintem a javító tuti nem, a pótlót sem hiszem, talán a kiegészítőre tippelnék vagy a szintemelőre, bár a szitemelőt eddig még csak úgy hallottam, hogy tettek, hogy előtte már a abból a tárgyból érettségizett. De a rendest sem hiszem.
2013. febr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kiegészítő érettségi vizsga a sikeresen befejezett érettségi után az érettségi bizonyítványban nem szereplő tárgyból tett vizsga, erre van szükséged.

A rendeset ideális esetben középsulis végzős korodban teszed, szintemelőt egy olyan tárgyból amiből már van közép érettségid, javítót ugyanazon szinten teszed, mint amilyenen van már érettségid, míg a pótlót abban az esetben ha először nem sikerül.

2013. febr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kiegészítő
2017. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!