Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesten egy normális (nem...

Budapesten egy normális (nem extrás, de nem lepukkant) albérlet kb. mennyi havonta? (LENT)

Figyelt kérdés

Lehetőleg nem messze az egyetemhez. (Corvinus Közgadaságtudományi Kar vagy Gazdálkodástudományi Kar, még nem tudom hova vesznek fel, ha felvesznek.)


Középkategóriásra gondolok.

Tudom, hogy kinek mi a közép, meg a jó, de szerintem kb. érthető.


Az egyetem ad ingyenes féléves BKV bérletet? Szegeden tudom, hogy jár helyi bérlet, de a Corvinuson is így van?



2013. febr. 6. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem keresel rá konkrét hirdetésekre? Pl. expressz vagy ingatlanos oldalakon. Az lenne a legmegbízhatóbb. Bútorozottan kb.45000-től a csillagos ég a határ.

45000-ért persze egy kicsikét kapsz (olyan 20-30m2 közöttit) ami egy személynek mondjuk tökéletes.

2013. febr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy ezek panel lakás árak amiket írtam. Másfajta, az drágább. Itt távfűtés lesz, az fűtési szezonon kívül kb. 5000 körül mozog egy átlag 30m2-es lakásban.
2013. febr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!