Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gábor_G kérdése:

Keresett már valaki úgy albérletet/lakótársi lehetőséget, hogy eleve kapcsolatot is akart/remélt a másik féltől? Lehet így hirdetés feladni? Sikerült valakinek így "ugorjunk bele a közepébe" hozzáállással albérletet találnia?

Figyelt kérdés
Ha lehet,akkor ilyen hirdetést hol érdemes keresni,feladni? Van valakinek ezzel tapasztalata? Egyáltalán kialakulhat így normális kapcsolat?
2012. jan. 8. 15:52
 1/6 anonim válasza:
ez hülyeség, könnyen csalók áldozata lehetsz
2012. jan. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is...de nekem picit könnyebb az esetem,mert én vagyok a fiú. Meg amennyire lehet úgy választanék albérletet,hogy egyedül se éhezzek,hogy kifizethessem a bérlési díjat és rezsit.
2012. jan. 8. 16:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne direkt így keress, akkor már a netes ismerkedés is jobb. Gondolj bele, hogy a párok is milyen soká jutnak el az összeköltözésig! Te meg azzal kezdenéd. És mi van, ha összeköltözöl egy csini lánnyal, és kiderül, hogy nem valami jó fej és mondjuk rendetlen is. Akkor mit csinálsz?

Én máshogy próbálkoznék. Ráadásul, ha a hirdetést is így adod fel, valószínűleg eléggé senkinek sem kell, kiéhezett csajok, vagy igazi ribancok fognak jelentkezni, egyik sem valami nyerő.

2012. jan. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
azt hiszed egy nő nem tud átverni?
2012. jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pasi létedre elég naiv vagy öcsém! Látszik, hogy nem volt még csajod se nagyon, azok úgy b*sznak át a palánkon, ahol csak tudnak!

És tudod tehetős és/vagy ingatlannal rendelkező kanok ingyen lakhatást biztosítanak csajoknak. Hülye lenne a csaj ha veled állna össze, hogy fizesse a lakbért+rezsit, mikor másnál ingyen lakhat...

2012. jan. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazatok van....kíváncsi voltam létezhet-e,de ez valóban túl abszurd ötlet.


Köszönöm a figyelemfelkeltést.


üdv

2012. jan. 9. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!