Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megillet a pedagógus igazolván...

Megillet a pedagógus igazolvány ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Általános iskolában tanítok, részmunkaidőben alkalmazva szakomnak megfelelő beosztásban. Pályakezdő vagyok, szerződésem jelen tanév végéig szól. Jogomban áll kérni a Pedagógus igazolványt (ami ugye egyéb kedvezményekre jogosít)erre az időszakra ebben az esetben, ha azt a munkáltatóm magától nem adja?


Továbbá pályakezdő részmunkaidőben foglalkoztatott tanárokat milyen hasonlók illetnek még meg?


2009. szept. 5. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg megilletné Önt, tudnia kell, hogy általában a munkáltató nem magától adja, kérni kell.
2009. szept. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.


Van esetleg valamilyen anyagi vonzata, ami miatt megtagadhatja a munkáltató? Vagy hogy működik ez?


Továbbá ha részmunkaidős vagyok, mik illethetnek még meg ezen túl?

(Sajnos más területen volt részem olyanban, hogy tudatlanságom miatt nem kaptam meg azt sem, ami megilletne, mert nem tudtam, nem kértem, a felettes pedig elhallgatta. Most ez esetben szeretném végre ezt elkerülni, és tisztán látni.)


Köszönöm a segítő válaszokat.

2009. szept. 5. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megillet, attól, hogy részmunkaidős vagy, attól még nem leszel kevésbé pedagógus. Ha maguktól nem adták - talán csak az év eleji adminisztrációban nem jutottak még el oda - kérd. Más hasonló nincs, mire gondolsz? Egyébként nem egy nagy durranás: 12 vasúti félárú jár, de ahhoz kell egy másik A4-es papír az iskolától, azon kívül ingyenes vagy félárú múzeumi belépés és néhány könyvesboltban 10% kedvezmény.
2009. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!