Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sztetek oda való vagyok a...

Sztetek oda való vagyok a Színház- és Filmművészeti Egyetemre?

Figyelt kérdés

ha van egy szabad 20 perced csak akkor kezd el nézni, (a visszajelzések alapján) nem fogsz unatkozni! :D


http://www.youtube.com/watch?v=5b1OCEj4D5s


nyilván rendezőnek mennék, igaz tudom, hogy bazi nehéz bekerülni, de mégis mit gondolsz erről a videóról?



2013. febr. 12. 17:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem néztem végig csak beletekertem, de jó :D... de egy próbát megér, nem? :D Ha meg kirúgnak, ne adj Isten, akkor is... mit veszítesz? Semmit, legalább lesz tapasztalatod. Én is SZFE-re (IS) jelentkezem, nem az első helyen, de úgy érzem meg kell próbálnom :)

Sok sikert :D

2013. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

haaaatt, elég sokat veszíthetek, mert én tudom mi szeretnék lenni, ennyire még nem is voltam biztos magamban a jövőmre nézve, ha minden évbe indulna nem lenne gond, de lehet, hogy csak 2-3 év múlva lesz a köv rendezői


és te hogyan készülsz a felvételire? vagy az SZFE nálad amolyan "ha nem vesznek fel máshova jó lesz ez is" típusba tartozik

2013. febr. 12. 23:09
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem. Tudom, hogy nem fognak felvenni, szóval nem is ez az egyetlen, amit bejelölök... 3. helyen van nálam, az első kettő ami biztos :)

Igazából nem készülök sehogy, dramaturg szakra szeretnék menni, magyar emeltre készülök szóval remélem, hogy az elég lesz hozzá, de tényleg, egyáltalán nem veszem biztosra, hogy felvesznek. Amúgy BKF-n is van valami hasonló, nem? Sok sikert :)

2013. febr. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
én végigröhögtem az egészet :D van benned tehetség :))
2013. febr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Ilyennel nem fognak felvenni, nézz körül, kik járnak oda. Művészek, nem bohócok. A felvételi bizottság nem az ilyen jellegű filmeket díjazza, elég átolvasnod a tanárlistát.
2013. febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

BKF az fizetős már az a gond

am neked is sok sikert, és köszi!

3. köszönöm! :D

4. szóval humor nem lehet a videókban vagy mire gondolsz?

nem is ezt tervezem vizsgafilmnek csak megmutattam

2013. febr. 13. 21:06
 7/19 A kérdező kommentje:

tudom, hogy ismeretlen ez az oldal és azt csinálod amit akarsz, de az ilyen válasz az nem válasz amit te adtál


lehet, hogy fura vagyok, de nekem mindig az volt az elsődleges ha valamit csinálok akkor szórakoztasson, a filmművészetin nem ez a cél?

vagy csak simán jól esett beszólnod - ez esetben, ja így már értem -

2013. febr. 14. 18:37
 8/19 anonim válasza:
Bocs, de nem beszóltam, ez csak egy vélemény, miután ismerek nem egy olyat, akit felvettek és láttam a munkáikat. Nem, ott nem a szórakoztatás a cél, a filmművészet másról szól.
2013. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
ez is egy vélemény, köszi!
2013. febr. 14. 21:12
 10/19 anonim válasza:
Szerintem nagyon ügyes vagy. Sok sikert neked! Amúgy milyen programmal csináltad?
2013. máj. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!