Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sztetek oda való vagyok a...

Sztetek oda való vagyok a Színház- és Filmművészeti Egyetemre?

Figyelt kérdés

ha van egy szabad 20 perced csak akkor kezd el nézni, (a visszajelzések alapján) nem fogsz unatkozni! :D


http://www.youtube.com/watch?v=5b1OCEj4D5s


nyilván rendezőnek mennék, igaz tudom, hogy bazi nehéz bekerülni, de mégis mit gondolsz erről a videóról?



2013. febr. 12. 17:19
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen! :)

többnyire Adobe After Effects-el dolgozom

2013. máj. 10. 08:50
 12/19 anonim ***** válasza:
Sikerült? :)
2014. jan. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
nem nem:\, jövőre más helyen próbálkozok
2014. jan. 9. 21:39
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem se jött össze (az első válaszoló voltam), de legközelebb tuti bejön :D
2014. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

megint megpróbálod? :D

de nem is indul a filmrendező szak, akkor hogyan próbálod meg? :D


én am oda már nem fogok jelentkezni, elment a kedvem tőle, túl kevés embert vesznek fel ahhoz, hogy komolyan lehessen venni a sulit, persze a hírneve az ami miatt az ember ide akarna menni, de más semmi:D

2014. jan. 10. 08:36
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem filmrendezőire akartam amúgy sem menni, hanem színházi dramaturgnak, de az is csak 2-3 év múlva indul megint, de megint nekifutok majd.
2014. jan. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
amíg nem indul a dramaturg ill. a rendező szak hol tanultok? ha felvesznek,otthagyjátok a régi sulit az SZFE kedvéért? ha elfogynak az államis félévek,nem túl drága az önköltséges forma? Valamint egy utolsó kérdés: Olyan pályának gondoljátok ezeket,amikből meg lehet élni? Sok sikert nektek!:)
2014. okt. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én jelenleg bölcsészkaron tanulok. Nem tudom még, hogy otthagynám - e, ha jövőre összejön, lehet, hogy kérnék speciális tanrendet.
2014. okt. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
És hanyad éves vagy,hogyan készülsz a felvételire?
2014. nov. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!