Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan néz ki az egyetemen a...

Hogyan néz ki az egyetemen a levelzős oktatás?

Figyelt kérdés
Szeretnék jövőre beiratkozni otthon egyetemre, de közben szeretnék kinn maradni külföldön. Ez vajon megoldható, hogy csak vizsgákra járok haza? Vagy hogyan működik?

2013. febr. 14. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Végülis meg, de nem egyszerű. A levelezés szó ne tévesszen meg, ez a képzési forma azt jelenti, hogy minden héten szombaton van egész napos oktatás, esetleg péntek fél nap + szombat egész nap. Katalógus viszont nem szokott lenni (persze kivételek lehetnek), úgyhogy megteheted, hogy nem jársz be, hanem elkéred mások jegyzetét. Csak ugye kérdés, hogy az elég lesz-e felkészülni, mert pótolgatni nem olyan egyszerű.
2013. febr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A csak vizsgákra való bejárás nem fog működni a gyakorlatban, főleg ha műszaki jellegű szakra mész.
2013. febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Politológiára szeretnék jelentkezni levelezőn. Arról mit gondoltok?
2013. febr. 14. 15:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Ekkora marhaságot :) Az egy semmire nem jó büfészak, de persze, ha ezt szereted, és megteheted, miért ne.


Amúgy nem akarsz inkább oda járni egyetemre, ahol élsz? Az összes EU országban tanulhatsz gond nélkül, és sok helyen ingyenes is.

2013. febr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért az nem olyan egyszerű, mint ahogyan azt most reklámozzák mindenhol. :)) Még mindig egyszerűbb otthon tanulni, mint külföldön és ezt tapasztalatból látom. De mindegy. Egyébként itt szerettem volna, de egy határidőt lekéstem, mert rosszul voltam informálva.
2013. febr. 14. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!