Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy megy a Berzeviczy Gergely...

Hogy megy a Berzeviczy Gergely Szakközépiskolában a szóbeli?

Figyelt kérdés
Csütörtökön lesz a szóbeli a Berzében, és idegenforgalmira jelentkeznék. Valaki tudna segíteni hogy nagyjából miből áll? Valakitől azt hallottam hogy tételek. Tehát kihúzom hogy család, és beszéljek róla? Valaki help! Sürgős!

2013. febr. 17. 16:59
 1/4 anonim válasza:
Melyikről van szó? Van egy pár az országba….
2013. febr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Miskolci :P

bocsi komolyan ezt nem írtam :S

2013. febr. 17. 17:40
 3/4 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne főleg az idegenforgalmi mert én is erre jelentkeztem ...Viszont én úgy tudom hogy csak elbeszélgetés vagy kapsz egy szöveget azt felolvasod utána meg mondják pl hogy meséld el a napirended angolul ilyen alap dolgok időjárás a honlapon nézd meg.
2013. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

már rájöttem, egyik tanárom elmondta :DD

amúgy a honlapon nincs fent :S

egyébként képleírás, és aztán a képpel kapcsolatban kellesz beszélned... pl ha a képen egy olvasó gyerek van akkor a könyvekről kell beszélned :D szóval nagyjából az amit mondtál :D

2013. febr. 20. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!