Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyógypedagógia: pszichopedagóg...

Gyógypedagógia: pszichopedagógusra vagy logopédusra van ma inkább szükség? Mindkettő vállalhat magánpraxist?

Figyelt kérdés

2013. febr. 20. 00:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ha tényleg gyógypedagógiára szeretnél menni,és e kettő közt őrlődsz, akkor van egy jó hírem: kettő szakirányt választ mindenki, mert ez az ajánlott, ugyanis elég ritka, hogy valakinek csak egyféle problémája legyen. Egyébként mind a kettőre van szükség, de a logopédiára nem olyan könnyű ám bekerülni, alkalmassági vizsga van szóbelivel és írásbelivel, elég sokan elesnek ezen. Ja, és magánpraxisról nem nagyon hallottam még, logopédiával mondjuk biztosan lehet, tutit nem tudok azért mondani. De én gyógypedagógus-hallgató létemre még nem hallottam ilyenről... ez inkább hivatás, mindenki számára tény, hogy nem fog jól keresni az ember. Remélem tudtam segíteni : )
2013. febr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. febr. 22. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!