Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fizikusra mennyire van szükség...

Fizikusra mennyire van szükség belföldön, illetve külföldön?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy vegyészre igen, de fizikusra? Mert eddig akárkit kérdeztem nem nagyon tudtak rá válaszolni. Itt valami vélemény?

2012. dec. 19. 10:40
 1/7 klopusz ***** válasza:

Szia!


A párom fizikusként végzett, de nem talált szakmája szerinti állást sohasem. Most számítástechnikát oktat :-)

2012. dec. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fizikusra leginkább kutatóként van szükség, de Magyarországon az egyetemek és a kutató intézetek leépülőben vannak.
2012. dec. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát fizikus msc-vel jelentkezhetsz mérnöki állásokra is.
2012. dec. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat ment a zöld. :D Az utolsó, hogy érti a mérnöki állásokra való jelentkezést?
2012. dec. 19. 21:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, pl irják követelményél, hogy elfogadott minimum végzettség: gépészmérnök bsc vagy fizika msc.
2012. dec. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fizikával én Phd-ig tanulnék, mert fizika tanárként biztos, hogy lenne esélyed elhelyezkedni!
2012. dec. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tanár nem szeretnék lenni, nincs hozzá érzékem.
2012. dec. 26. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!