Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 17 eves vagyok nem jarok...

17 eves vagyok nem jarok illetve akarok jarni iskolaba.4 honapig elsumakolhatom?

Figyelt kérdés

A kerdesem tobb kerdesbol all de az elejen szeretnem tisztazni h a kritikak es oltogatasok nem erdekelnek mert fogalmatok sincs rola h miert nem akarok menni es nemis fogom elmondani.


Nos.


nem vagyok magyar allampolgar de fuggetlen tartozkodasi engedelyem van. itt jartam iskolaba,ovodaba is.

most a 11. osztalyba jarok szakmunkas kepzon ugy h dolgoznom is kell.

nem akarom befejezni az evet es ezt hogy tudnam megoldani?

a csaladsegitok altal 9. ota vedelembe vagyok veve bar mar vagy 1 eve nem jelentkeztek (azaz mar nem vagyok vedelembe?) 4 honap van vissz az iskolabol. ha siman csak nemmegyek be lesz valami?


szeptemberben leszek 18. ugye jovore is iskolakoteles lennek DE ha 18 evesen nem megyek be mar semmit sem tudnak vsinalni ugye?


2013. febr. 23. 17:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy! :)
2015. nov. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit sántít a történet. 11. év végén buktál szakmunkásképzőben, majd utána egy fél évre 5,0 átlagod lett gimiben az érettségi előtt pár hónappal. Pótvizsga? Különbözeti vizsgák?


Lehet, h tényleg vannak csodák! Mindenesetre örülök, h megfogadtad másfél évvel ezelőtti tanácsomat! További sok sikert!

2015. nov. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

:D:D

Igen, megbuktam 11. év végén, de felvettek egy másik iskolába 11. osztályba, ahol leérettségiztem 4,6-os átlaggal.

Csak be kellet pótolnom a 9.-es és a 10.-es tananyagot.

Igaz, az egyetemre helyhiány miatt idén nem vettek fel, de jövőre újra megpróbálom :D

Nem azért nem akartam bejárni szakiba mert nem volt kedvem. Hanem azért mert tudtam, hogy több van bennem mint egy szimpla szakmai végzettség, és mert a tanáraim terrorizáltak...azt mondták, hogy belőlem soha nem lesz semmi... :D

2015. dec. 4. 19:53
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ügyes vagy tényleg, gratulálok! :)

Élő példa vagy rá, hogy nem szabad mások szavára hallgatni és elhinni azt, amit ások mondanak rólunk. Mindig az lesz belőlünk, amire képesek vagyunk, ha teszünk érte. Most jól megmutattad nekik, hogy igen is, lesz belőled valaki! :D

Ez most jó kedvre derített, mert én is hasonló helyzetben vagyok, mint amiben te voltál, és ebből próbálok kitörni. Remélem sikeresen.:)

17/L

2015. dec. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Drukkolok! :) Ha mindent beleadsz sikerulni fog. :)
2016. márc. 7. 02:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!