Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi az esély arra, hogy...

Mennyi az esély arra, hogy felvesznek az ELTE programtervező informatikus szakra?

Figyelt kérdés

11. osztály év végi jegyeim:

irodalom: 2

nyelvtan: 4

töri: 2

matek: 3

informatika: 5

angol: 5


12. év végén ilyen jegyeim lesznek:

irodalom: 4

nyelvtan: 4

töri: 3

matek: 3

informatika: 5

angol: 5


érettségi kb ilyen lesz:

magyar kb 60% középszinten

töri kb 50% középszinten

matek kb 30% középszinten

info kb 80% emelt szinten

angol kb 80% emelt szinten

+ lesz középfokú angol nyelvvizsgám


Szerintetek így felvesznek az ELTE proginfo szakra?



2013. febr. 24. 00:38
 1/9 anonim ***** válasza:
felvesznek
2013. febr. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Felvesznek. Nem szokott olyan magas lenni a ponthatár, nem kell paráznod, ha hozod amit itt írsz.
2013. febr. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, és van esély államira? Vagy csak fizetősre vennének fel?
2013. febr. 24. 01:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Felvesznek, de a matekra nagyon gyúrj rá, ha csak 3-mas vagy belőle. Elég kemény matek van a programtervezőn
2013. febr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Matek 30%? Az nagyon nem jó, lehet felvesznek vele, viszont ezen a szakon valami irgalmatlanul kemény matek van. Amit tanulsz első évben majdnem 3/4-e csak matek.
2013. febr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én is most felvételizek, ugyanezt a szakot jelöltem első helyen. Szerintem felvesznek, infón mindenhol aránylag alacsony a ponthatár, könnyű bejutni ahogy hallottam, az igazi kihívás bentmaradni :D

Viszont azon tényleg gondolkozz el, hogy a matek miért nem megy... ha csak lusta vagy de úgy érzed össze tudod kapni magad, ha kell, akkor szerintem nem lesz nagy gond, én is így vagyok (ha akarom értem, csak sokáig lusta voltam :D ), viszont ha tanulod, tanulod, de nagyon nem érted, akkor érdemes nézni más szakot...

De ez csak az én véleményem :D mindenesetre sok sikert a felvételihez :P :)

2013. febr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha emeltezel angolból, nem számít plusz pontnak a középfokú nyelvvizsga, hisz az emelt érettségiért kapsz nyelvvizsgát, felesleges megcsinálnod.
2013. febr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ha emeltezel angolból, nem számít plusz pontnak a középfokú nyelvvizsga"

Pont hogy a nyelvvizsga ér pontot, az emelt angol érettségiért nem kapja meg a pluszpontokat, mivel proginfón a matek, fizika, vagy infó érettségi számít.

2013. febr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De nem érted, hogy az emeltért is megkapja a 28 pontot, mert nyelvvizsgának számít? :)
2013. febr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!