Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol éri meg fodrásznak tanulni?

Hol éri meg fodrásznak tanulni?

Figyelt kérdés
Fodrász szeretnék lenni, de mi kell ahhoz, hogy egy jólmenő üzletet tudjak nyitni? (anyagiakon túl) Elég ha pl a MOSZI-ban végzem el? Vagy ha egy noname okj-t szerzek? (noname: tényleg nem tudom a nevét, de Pesten az Ajtós Dürer soron lehet tanulni sok szakmát)

2013. febr. 24. 20:30
 1/1 anonim válasza:
Szia! én nem rég végzett fodrász vagyok. Az Erzsébet királnyé sulit tudnám neked javasolni, ha pesti avgy. Szakmailag szerintme az a legelismertebb. Van sok gyorstalpaló, de azokat nem nagyon díjazzák ha későőbb munkát akarsz vállalni. Azt írtad üzletet akarsz nyitni,ehhez viszont vállalkozási ismeretket kell nagyon jól elsajátítani, ehhez meg igazából teljesen mindegy melyik suliba jársz. Egyébként ez az egyetlen suli is Pesten, ami ingyenes amiennyiben első szakmás és 22év alatt vagy és felvesznek. :) ha van még bármi kérdésed szívesen válaszolok ;)
2013. febr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!