Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lányok! A ti gimitekben...

Lányok! A ti gimitekben kötelező volt tesin a tornadressz?

Figyelt kérdés

És ha igen, végig? (18 év/ 12 oszt)

Lehetet valamit rávenni, ill. a színe is meg volt határozva?

Évszámot és sulit is (ha lehet) írjál, légszi.



2013. febr. 25. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra a feszülős tornadresszre gondolsz az nem.. De volt egyenpólónk, ami kötelező volt tesire (sötét kék), illetve természetesen mindenkinek kellett váltó cipő és valami sportolásra alkalmas nadrág..
2013. febr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Pedig áltlaában előírás
2013. febr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Már ne haragudj, de 02. 23-án szó szerint kiírtad már ezt a kérdést, még a helyesírási, elírási hibák is ugyanazok! Ezek a következők: "Lehetet" és "légszi".

Lásd az alábbi bemásolt akkori kérdésedet :)

Olvasd ott a válaszokat!


A te gimidben kötelező volt ( lányoknak) a tornadressz tesin?

És ha igen, végig? (18 év/ 12 oszt)

Lehetet valamit rávenni, ill. a színe is meg volt határozva?

Évszámot és sulit is (ha lehet) írjál, légszi.


02-23 11:48

2013. febr. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A házirendbe benne volt, hogy kell, de gyakorlatilag egy tanár sem kérte.
2013. febr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nálunk is egyenpóló van, amihez váltócipő és váltónadrág kell
2013. febr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12 évfolyamos általános iskola+gimibe jártam, és alsóban minenki azt hordott, akkor kötelező volt, de utána lassan kopott ki, én hetedikben hordtam utoljára, de többen is voltak, akik még tizedikben is dresszben tonáztak.
2013. márc. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A gimi ahova jártam 2010-ben ott 9. meg 10. osztályba kellett hordani, de vehetünk rá nadrágot meg pólót, vagy melegítőt. Annyit kért a tanár hogy ha torna anyagrész lesz akkor ne viseljünk semmit az egyszerű mozgás végett, ahogyan a fiúknak is javasolta hogy aki tud beszerezhet magának kimondott férfi tornadresszt torna anyagrészre, de nekik akkor kellett hordani atlétát, színe mindegy volt, de kérte tőlük.
2017. dec. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!