Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola a Kodolányi...

Milyen iskola a Kodolányi János Főiskola? Megéri ide jelentkezni?

Figyelt kérdés
Elsősorban arra lennék kíváncsi hogy minden nap be kell-e járni, másrészt pedig hogy vannak-e feleltetések? Milyen színvonalú oktatás folyik az intézményben?

2013. febr. 25. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarok általánosítani, de van 2 olyan ismerősöm, aki oda járt, és egyikük kb. 1 évig keresett munkát, miután végzett, a másik meg lassan 2 éve végzett és még mindig egy napot se dolgozott. Bár az utóbbi csaj elég beképzelt és bunkó, lehet, hogy én se alkalmaznám. Az oktatásról amúgy mindketten azt mondták, hogy nagyon nem veszik komolyan, gyakorlatilag minden hülyét átrugdosnak a vizsgákon, szóval nyilván nem nagy az értéke az ott szerzett diplomának. Annyi pozitívuma van, hogy családias, elég kevés tanuló van az évfolyamokon, úgyhogy mély barátságokat lehet kialakítani és a tanárokkal is személyesebb a kapcsolat, mint mondjuk egy eltés 200 fős évfolyam esetében.
2013. febr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért hogy ki mennyire talál munkát, erősen függ attól is, hogy mennyire talpraesett stb.

Ha jó nevű iskolába akarsz menni, akkor tovább keresel, ha meg mindegy, csak papír legyen, akkor hajrá.

2013. febr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. febr. 25. 12:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Korábban gazdálkodási-kommunikáció szakra jártam a kodón, most meg sportkommunikátorra járok. Nyilván nem választottam volna ismételten az intézményt, ha nem lennék vele megelégedve. Gyakorlatias, mindemellett családias, ami azért lényeges, mert közvetlen kapcsolat alakulhat ki közted és a tanáraid között. Szerintem igen jó választás, nem értem miért húzzák le egyesek, számos ott végzett hallgatójuk igen sokra vitte.

Szerintem nyugodtan jelöld meg! Nappalin átlagban 3 napot kell bejárnod.

2013. febr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Thökk válasza:

Látom, tetszett azoknak, akik nem tanulni járnak egyetemre.

A Kodolányi János Egyetem nem egyetem, hanem papírgyár. Ha valaki szeretne TANULNI is valamit, nem jár erre a helyre. Mentálhigiéné szakirányú továbbképzést kezdtem el náluk, semmi értelme, egy hónapon belül kiiratkoztam. Ha tanítanak is valamit, szájbarágósan, nők lapja weboldalak szintjén teszik, semmi újat nem hallottam, sem a tanároktól, sem a szakirodalom területén. Ha tanítanak egyáltalán, mert volt olyan online konzultáció, amely keretében a tanár még a saját tematikáját és szakirodalom listáját sem ismerte, úgy kellett számára belinkelni. A birtokomban van ez a hangfelvétel, de a rektorhelyettes megfenyegetett, ha közzé teszem, kártérítésért fognak perelni. Ha jót akartok magatoknak, nem választjátok ezt az iskolának sem nevezhető intézményt. Persze, ha egy semmire sem jó papír kell, akkor hajrá, garantáltan könnyen megszerzitek! De előbb-utóbb kiderül, mi folyik ezen a helyen képzés helyett, és akkor majd a papírt is csak egy dologra használhatjátok.

2018. dec. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!