Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pannon Egyetem elég szinvonala...

Pannon Egyetem elég szinvonalas? Cryteknél dolgozni, mérnök informatikusként?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék nagyon messze menni,és van egy álmom amit kb 4 éve kergetek! Mindent álmom,hogy a Crytek Magyar játékfejlesző cégnél dolgozzak! Pannon egyetemen tanulnák,mint mérnök informatikus!

2013. febr. 28. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:

én a mérnöki karra járok, de szerintem az informatika képzés elég színvonalas. Kötelezően tanulnak az infósok angolt is, aztán van 2-3 tárgyuk, amit direkt angolul kell hallgatniuk. ezen kívül CISCO vizsgaközpont is az egyetem, az infósok ingyen csinálhatnak CISCO vizsgákat is, ahogy hallottam.

Elég sok pénz van az infó karon, a mostani rektor korábban az informatika karon volt dékán, gondolom ezért jut annak a karnak mindig is több pénz. Azt hiszem az elmúlt őszi félévben az 5.0-ás átlagra 70ezer forint ösztöndíjat fizettek az infósoknak, míg a mérnöki karosoknak csak 50 ezer járt havonta az 5.0-ás átlagra.


Programozni viszont nagyon jól kell tudnod, ha játékfejlesztőként akarsz dolgozni, és az egyetemen legfeljebb az alapokat tanulod csak meg. Ahhoz hogy jó programozó legyél, nagyon sokat kell otthon is, csak úgy hobbiból programozni, de ezt gondolom te is tudod.

2013. márc. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

És a Nagykanizsai részről is tudsz mondani dolgokat? Vagy arról nem.


Mérnök informatikán is meglehet tanulni programozni ? Vagy csak Programtervezőn?

2013. márc. 1. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!