Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » OKJ kepzesekrol es iskolakrol...

OKJ kepzesekrol es iskolakrol szemelyes / ismerostol velemenyek?

Figyelt kérdés

Fokent apolo erdekelne.

De minden johet, mint egy osszefoglalo.

Igy meg tudjuk konnyiteni a dontest hogy hova menjen az ember fia.


Oszinten nekem eddig az jott le az OKJ kepzesekrol hogy eek csak disznek tartanak orakat... es disznek kell bejarni. A tananyag otthon konnyeden elsajatithto ha kap az ember egy normalis jegyzetet, konyvet.


Egyedul a gyakorlat aminek hasznat latom.

De elmeletrol eddig anyukamtol is azt hallottam hogy egyedul is megtanulhato, amire en jartam fel evet ott elmeleten PDF fajlt olvasott fel nekunk egy srac, mondom felolvasta! es mondta hogy volt hogy 1 nappal elotte szoltak neki hogy kene orat tartani...


Ti hogy erzitek?

Hova jartok es milyen a kepzes?



2013. márc. 2. 12:24
 1/3 anonim válasza:

Én a Minerva Érettségizettek Szakközépiskolájában végeztem 2 éves emelt szintű OKj-s szakot.

Budapest, VIII., Horánszky u. 20.

Ellene:

Maga az iskola felszereltsége nem megfelelő véleményem szerint. 2 számítógépes terem van, amin rengeteg diák osztozik. Általában senki sem tud semmit, a kommunikáció szerintem borzalmas. Órák között csak a folyosón állsz, mert összesen 2 pad van és nem igazán lehet mit csinálni. A oktatás színvonala igen alacsony, van viszonyítási alapom, hiszem az első évet egy másik intézményben kezdtem el. Vizsgák alkalmával az első évben megszerzett tudásomat tudtam csak kamatoztatni, amit ugye nem is a Minervában szereztem. Vannak nagyon motivált oktatók, de a hallgatóság többsége sajnos nincs olyan szinten, hogy felfogják- ide tanulni jönnek az emberek. A diákigazolványokat a tanév vége-fele kaptuk meg, bár ez talán nem az iskola hibája.

Mellette:

Az igazgatónő nagyon rendes a diákokkal, könnyű vele kijönni. Mint már mondtam, vannak jó tanárok, de sajnos ők is hamar bele fognak fáradni a tudatlan, tanulni nem akaró egyénekbe. Az iskolában található egy nagyon kellemes hangulatú csendes büfé-étterem, napi menü még a tavalyi évben 690,- volt. Az év elején egy hajókirándulással kezdtünk, de mint kiderült a sok negatív ember miatt nem sikerült a legjobbra.

Egyenlőre ennyi jut eszembe.

Összességében azt kell, hogy mondjam, az oktatás színvonala, a technikai, kommunikációs és hallgatói figyelem hiányosságai miatt nem ajánlom olyan egyéneknek akik nem csak egy papírt, hanem vele tényleges tudást szeretnének.

2013. ápr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neked van érettségid?
2016. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előtte melyikbe jártál?
2017. ápr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!