Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki jelentkezett a 2013....

Viktoriag_ kérdése:

Ki jelentkezett a 2013. szeptemberében induló NKE-KTK karon belüli bármelyik szakra?

Figyelt kérdés
Aki igen, nagyjából milyen pontokra számítotok ? :)

2013. márc. 5. 14:01
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%

Én igazgatásszervezőre jelentkeztem. Szerintem az államilag támogatott szak pontjai jelentősen meg fognak emelkedni, ezt nyílt napon is elmondták. Szóval szerintem olyan 400 pont körüli lesz. :S

Te érettségizel valamiből emelt szinten?

2013. ápr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
40%
én jelentkeztem igazgatásszervező szakra, tavaly ha jól emlékszek 360 volt a ponthatár, nagyon kiszámíthatatlan hogy mennyire emelik meg a ponthatárt,mivel már csak a NKE-re lehet bejutni államira
2013. ápr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly azért volt 360 mert 470 embert vettek fel idén meg csak 240et fognak ;-)
2013. ápr. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Hát igen, idén már csak 240-et de ebbe benne van a fizus rész is. Én tavaly jelentkeztem, be is kerültem, aminek nagyon örültem. Idén biztos nem lenne semmi esélyem. Bent az egyetem is mondogatják, hogy 400 alatti ponthatár tuti nem lesz!! Sok sikert nektek :)

( [link]

2013. ápr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

nem érettségizem emelten semmiből sajnos :( már későn jöttem rá, hogy kellett volna. viszont a nyelvvizsgát gyorsan megcsináltam, hogy ha plusz 28 pont is, de az meglegyen legalább :)

remélem azért mégsem fogják olyan drasztikusan megváltoztatni az államis pontokat, és marad 400 pont körüli, nem biztos, hogy fölötti pontot elérnék.

aztán remélem, akik jelentkeztetek bekerülünk!! :D :D

2013. ápr. 15. 19:49
 7/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, hány pontod lett így összesen? :)
2013. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
bár tudnám előre! :D de csak idén érettségizem :)
2013. ápr. 20. 16:47
 9/21 anonim válasza:

Szia! Én is oda jelentkeztem. Első helyen a nemzetközi igazgatást jelöltem meg, de elméletileg ott még magasabb lesz a ponthatár, másodikon pedig az igazgatásszervezőt. Én is tanácstalan vagyok, mert sokan jelentkeztek nagyon. Emeltet én sem tettem, van két nyelvvizsgám, ami 40 plusz pont, és kb. olyan 75%-osak lesznek az érettségijeim. Neked hogy van meg a pontod 400 körül? Mert nekem így kb. 345 pontom van, ami kevésnek bizonyul. :(

Ha valaki pedig tud valamit a nemzetköziről, kérem írjon, mert akkor hagyom a sorrendet így. :)

Sok sikert mindenkinek!

2013. jún. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

345? :/ Hát szerintem az tuti nem lesz meg. Mind nemzetközin, mind igszerven tuti hogy 400+ lesz a ponthatár.

tavaly az igszerven 360 volt és közel 500 embert vettek fel, idén csak 240 fognak fizussal együtt, szóval lehetetlen hogy még 360 alá menjen a ponthatár:/ Nemzetközin meg pláne, oda még többen jelentkeznek, még magasabb pontokkal és oda csak 50!!! embert vesznek fel. :/

De szerintem a sorrendet hagyd, hátha.... :)


Üdv: egy NKE-KTK-s :)

2013. jún. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!