Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki jelentkezett a 2013....

Viktoriag_ kérdése:

Ki jelentkezett a 2013. szeptemberében induló NKE-KTK karon belüli bármelyik szakra?

Figyelt kérdés
Aki igen, nagyjából milyen pontokra számítotok ? :)

2013. márc. 5. 14:01
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
igazgatásszervezőre jelentkeztem, 360-400 pontom lesz, a szóbeli dönti el. ennyi ponttal van esélyem? ha államilag nem is, legalább költségesre?
2013. jún. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
államira tuti nem, ktgtérítésesre igen :)
2013. jún. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Ha szerencsém lesz és költségesre felvesznek, akkor kollégiumba már semmiféleképp nem lesz esélyem bekerülni?
2013. jún. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Először mindenképp az államilag támogatottakat részesítik előnyben és utána jönnek a maradék férőhelyekre az önköltségesek. De hát hogy menni hely marad?! :/ Én nem sok esélyt látok rá :(

Én úgy nem kaptam kolit 1. félévben hogy közszolgálati ösztöndíjas vagyok, szüleim minimálbért keresnek és 200 km-re lakom Bp-től. De a remény hal meg utoljára :)

(most ezt nem bántásként mondom, én is úgy hallottam ezt, hogy akinek van pénze a tandíjat kifizetni, annak már úgyis mindegy hogy kolit fizet vagy albit, mert van pénze... :/)

2013. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Akkor az se érdekli őket h diákhitelből fizeted? Mert másképp mi se tudnánk kifizetni :((
2013. jún. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
hát igen a másik kedvenc a diákhitel. :) A suliba nem foglalkoznak azzal hogy te most miből fizeted a tandíjat, a lényeg h fizetsz nekik, más nem érdekli őket. :)
2013. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

De aki meg felveszi a diákhitelt az vessen magára. Ki tudja, hogy mit hoz a sors és képes lesz-e visszafizetni kamatostul, és azon idegeskedjen hogy vajon képes lesz-e kifizetni azt a sok pénzt, pláne ha utólag kiderül hogy valójában a "semmiért"....

(de ez az én véleményem:))

2013. jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

jajj most vettem észre, hogy hozzászóltatok :)


háát, mivel már túl vagyunk az érettségin így tudom,hogy elég szarul állok.. szóval örülök ha 350-360 pont körülim lesz, szóval az állami az már úszott, úgy hogy megváltoztatom a sorrendet, és első helyre inkább a fizetőset teszem,hogy legalább oda tuti biztos bekerüljek,mert ha állami marad elől, és nem vesznek föl, lehet nem lesz már hely bekerülnöm a fizusra! :S


tuti h 390 pont, vagy efeletti lesz a ponthatár a sima igazg.szervezőn államin, a nemzetközin meg 400(!!) felett az biztos! szóval jól meg kell gondolni a sorrendet az biztos. :/


de azért remélem én is 340-50-60 pontok elég lesznek a fizetős igazgatásszervezőre :)

2013. jún. 23. 15:32
 19/21 anonim válasza:
ezt nem értem. most ha nekem első az állami és nem vesznek fel, és tegyük fel második az önköltséges, akkor azokat előnybe részesítik akik azt jelölték meg elsőnek? hiába van több pontom? vagy ha utolsónak megjelölök egy teljesen más egyetemet, akkor ott is előrébb helyezik azokat akik elsőnek jelölték be?
2013. jún. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ez azért nemteljesen ígyvan.Én mindenképp az államit hagynám elöl..tudtommal nemsok szerepe van annak hányadikként jelölöd meg..maga a pont dominál
2013. jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!