Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen sulit végezzek még?

Milyen sulit végezzek még?

Figyelt kérdés
Általános OKJ ápolóim és egy szociális munkás diplomám van. Jelenleg gyes-en vagyok és tanúlnék valamit. Eddig idősek otthonában dolgoztam de inkább gyerekek mellé mennék a jövőben. Ovi, bölcsi védőnő. Mit végezzek még el???

2013. márc. 7. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Dajka, kisgyermek gondozó, gyógypedagógus.
2013. márc. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
megtanulsz németül esetleg Ausztriában lehetsz ápoló, kicsit jobb fizetéssel
2013. márc. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
MSC képzésre jelentkezzél. pl. Egészségpszichológia, vagy multikulturális pedagógia, vagy interkulturális pedagógia, fejlesztő pedagógus..és még rengeteg szak van...
2013. márc. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem akarok beleszólni a választásodba, csak a gondolataimat mondom el. Ha nekem kicsi gyermekem volna, (az enyém ugyanis már jócskán megnőtt...) nem váltanék hirtelen az idősekről a kicsikre. Egyik barátnőm esete késztet erre a kijelentésre. Ő ugyanis gyermekvédőnő volt, és sorozatosan hazavitt minden betegséget, ami a látogatások során ráragadt. A gyererkeink egykorúak voltak és összejártak, igy aztán az enyém is kezte elkapni a különböző fertőzéseket. Csaknem ráment a barátságunk, de aztán ő is észbekapott, és egy időre adminisztrációs munkára kérte magát.

A bölcsődében-ovódában úgyis elkapják a gyerekek egymás bajait, nem kell még a szülőnek is "házhoz szállítania" ezeket!

Tévedés ne essék, NEM a tanulásról akarlak lebeszélni, sőt! Aki a gyesen tanul, annak ezer százalékban igazat adok. Csak ne rögtön változtass munkahelyet, várd meg, hogy a kicsi megnőljön valamelyest.

2013. márc. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek. 3-as ezek a képzések tetszenek hol van tanulási lehetőség?
2013. márc. 8. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Egészségpszichológia DE NK (sehol máshol)


A többi szak indul ez Egri Főiskolán, Nyíregyházi Főiskolán, de azt hiszem a Szegedi Egyetem Tanárképző karán is, Budapesten az ELTE Társadalomtudományi Karán és a Kodolányi Főiskolán is.

Én a helyedben ha van már BA diplomám mindenféleképpen Ma diplomát szereznék.

2013. márc. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
HÚÚÚÚÚ 3. NAGYON-NAGYON KÖSZI AZ INFÓT!!! :-))))
2013. márc. 8. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!