Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGF PSZK karán a felsőfokú...

BGF PSZK karán a felsőfokú okj ponthatárai kb mennyi szokott lenni? Melyik érettségit nézik?

Figyelt kérdés
A BGF PSZK szakán szeretnék Pénzügy és Számvitelre menni, felsõfokù okj-ra. Tudom hogy most ezzel kapcsolatosan voltak változàsok de akkor a mostani felsõoktatási szakképzés ( felsõfokú okj)-nak ponthatárai is eltérõek lesznek az eddig évekétõl? Akár igen, akár nem kb mennyi ponthatárra kellene számitanom erre a szakra? Valamint a másik kérdésem az lenne, hogy ugye nekem az êrettségit fogják duplázni, és hogy oda melyik két érettségit nézik? Mivel hol azt olvastam hogy magyart és matekot, hol pedig azt hogy akármelyik kettõt vàlaszthatom. Akkor most melyik az igaz :-D?

#érettségi #OKJ #BGF #ponthatár #PSZK #BGF-PSZK #felsõoktatási szakképzés #felsõfokú szakképzés #felsõfokú okj
2013. márc. 12. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Kétszázhatvan -
2015. jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Matekot nézik meg törit -
2015. jún. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Matek biztos kell

Volt ismim oda járt, szval biztos

2015. jún. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!