Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A suliban 2 oszttársam nem...

A suliban 2 oszttársam nem bírja egymást (legyenek x és y) egyik nap fb-n küldött x küldött y-nak egy eléggé b*zis oldalt, mire y szólt a tanárnak, d szerintem z iskolánkívüli ügy, a tanárnak ebbe nem lehet beleszólása. Van erre valamilyen törvény?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 14:12
 1/2 anonim válasza:
Szerintem egy magán élethez semmi köze köztetek ... Csak ha te is akarod hogy köze legyen de akkor ne csodálkozz ha utána számon kér bárkit is :)
2013. márc. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%

Nincsen erről semmilyen törvény..De a tanárnak nincsen ebbe semmi beleszólása...eléggé gyerekes és szánalmas dolog, ha már ilyen primitív szintre súlyosbodik egy vita..De mindegy, szerintem az lenne a legmegfelelőbb döntés, ha a két vitatkozó fél megbeszélné szépen, négy szem közt a vita tárgyát, minél normálisabb szinten. Ehhez hatalmas önfeláldozás szükséges, ugyanis egy tök átlagos ember nem fogja feladni a büszkeségét és leülni tárgyalni az ellenséggel, de muszáj lenne. Egy elfajult vita akár még az osztályközösség rovására is mehet..Képzeld el, hogy ketté szakad az osztály, nem fogtok tudni együtt működni..

Upsz, kicsit elkalandoztam, de ha hasznos volt a válaszom akkor jöhet a zöld kéz :ppp

2013. márc. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!