Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megteheti ezt az osztályfőnök?

Megteheti ezt az osztályfőnök?

Figyelt kérdés
Osztályozó vizsgám lesz egyik délután, illetve a legtöbb osztálytársamnak is, és mivel annyian hiányoznánk, hogy napot kéne pótolni, kitalálta osztályfőnököm, hogy nem fogad el semmilyen igazolást (se szülőit, se orvosit) és igazolatlan napot ad. Megteheti ezt? És ha igazolatlant kapnék annak milyen következményei lehetnek? 5órám lenne igazolatlan, idén még nem is hiányoztam igazoltan sem.

2013. márc. 23. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

előrehozott érettségiről van szó?

nem tehti meg

2013. márc. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

az szép xD

gondolom így akar benneteket rákényszeríteni arra,hogy délelőtt az órákra bemenjetek és délután pedig menjetek az osztályozóra

nem tudom,hogy megteheti-e,de egy tanár mindig a diák felett áll!

1 vagy 2nél levelet küldenek, ha igazolatlanod van asszem a magatartásod csak 4es lehet, ill. szerintem ennyi igazolatlan óra után már valami szigorúbb írásbeli figyelmeztetési is kaphatsz! de olvasd el a házirendetekben:)

2013. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
(nyomi,aki lepontoz,én csak az igazat írtam! de annyira nem érdekel az értelmi szintje a port veri)
2013. márc. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

nálunk 3 igazolatlan óra után osztályfőnoki jár

1 igazolatlan után megy a levél a gyerekvédelemnek

2013. márc. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

én mindegyik választ felpontoztam, mert mind hasznos volt!

csak az bánt,hogy direkt az írásbeli és szóbeli napjára tartalékoltam ezeket a napokat, pedig kellett volna máskor is, és akkor jön az offő és minden tervemet keresztbe húzza :S

2013. márc. 24. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!