Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes bejárni előadásra?

Érdemes bejárni előadásra?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyire határozza meg, hogy megértem e az anyagot vagy sem?

Konkrétan most vagyok elsős Mérnökinfón és ezeken a tárgyakon: Kalkulus, Diszkrét mat, Informatika logika alapjai, mintha nem is magyarul adná elő a tanár semmit nem értek belőle.

Egyáltalán hogyan lehet ilyenből vizsgázni?


2009. szept. 17. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

melyik egyetem?


amugy menj be az első 2-3 előadásra,és eldöntöd

meg függ attol,hogy van e katalógus,és hányon kell rajtalenni

2009. szept. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező de kötelezően ajánlott.
2009. szept. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Debreceni Egyetem, nem vezetnek katalógust, de úgy érzem én azt nem értem meg amit mondanak, páran biztosan értik, mert kérdezgettem már őket, de nekem akárhogyan magyaráznak nem értem...

Gyakorlaton még csak-csak, de előadáson egyszerűen zagyvaság az egész...

Eddig mindenre bejártam, mert reménykedtem, de ha arra gondolok, hogyan fogok ebből levizsgázni kétságbe vagyok esve...

2009. szept. 17. 19:46
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

nyugi,majd fogod érteni

én még igy 4edévesen is ülök be órára ugy hogy szót nem értek,aztán 3-4 hét,és kezd világosodni...(szintén műszaki)


majd tankörtársakkal,egyéb emberkékkel összedolgozva menni fog az

2009. szept. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én Corvinuson vagyok élelmiszermérnök és őszintén semmit nem értek meg egy előadáson,a gyakorlaton is épphogy van valami fogalmam a dolgokról...
2009. szept. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Akkor ez valamennyire "normális"?

Dehát akkor, hogyan fogunk levizsgázni?

2009. szept. 17. 22:42
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A felsőoktatás egy szégyen sajnos ebben az országban. Nekem régen azt mondta valaki és ez igaz: csalni,trükközni,hazudni kell hogy végig tudjuk csinálni a tudás mellett.
2009. szept. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szintén Corvinusos-ÉTK-s vagyok. Van ahol van katalógus, oda bejárok,ha nem tudok menni beiratom magamat valakivel. De ilyen,hogy matek,meg biosz előadás, nevetséges. Be nem járok oda.
2009. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem azt mondták, hogy nem elsősorban azért kell bejárni hogy megértsd az anyagot, hanem állítólag a tanárok nagyon megjegyzik, hogy ki jár be és ez elég fontos, mert sokkal jobban, segítőkészebben állnak egy olyan diákhoz, akit többször láttak az órán, mint ahhoz akit még soha... szóval szerintem már csak emiatt is érdemes bejárni, még ha nem is nagyon érted az anyagot!
2009. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Corvinusos ÉTK-sok!Hányad évesek vagytok? Én most kezdtem volna a másod évet.. csak passzivon vagyok:D:D

De a biosz az tényleg röhej:)

2009. szept. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!