Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Minden előadásra bejártok?

Minden előadásra bejártok?

Figyelt kérdés
Ha ütközés van, beszéltek a tanárral? Ha nincs ütközés, mi határozza meg, hogy bejártok-e (pl. tanár személye)? (:
2011. aug. 18. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ütközés van, akkor egyik héten az egyik előadásra megyek be, másik héten a másikra, kivéve, ha pl az egyikre senki nem jár be, a másik meg katalógusos, akkor nyilván a katalógusosra megyek be. A tanárral ilyenkor nem szoktam beszélni,max akkor ha mindkét tárgy tanára szigorú, mindkét tárgy katalógusos, ha nem azok, akkor általában a tanárt nem szokta érdekelni, hogy milyen kifogással nem járok be..stb..Max annyit tudna rá mondani, hogy az én bajom és ez így is van..


Ha nincs ütközés másik tárggyal, akkor bejárok minden előadásra.. Az évek során megtapasztaltam, hogy nagyon sokat számít, hogy bejársz-e vagy nem.. Vannak tanárok akik valami szuper képességgel képesek 100 emberből is megjegyezni ki az aki ott volt az előadáson és ki az, aki nem, illetve vizsgán sokszor belekérdeznek abba is, ami nincs benne a jegyzetbe.. A másik amiért pedig bejárok, mert nem vagyok kollégista és nem tudnék hazamenni ha egy unalmas előadás van, a következőre meg vissza..Ha már úgyis a suliba vagyok, akkor beülök, max beviszek egy kávét és rajzolgatok, ha végképp nem bírok koncentrálni..

2011. aug. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Számít a tanár személye, az előadás tartalmassága (van olyan EA ami tényleg nagyon hasznos és van olyan ahol kb a semmiről beszél a tanár 90 percen keresztül), kicsit az időpont is számít (a kora reggeli és késő esti EA-k kevésbé bejövősek).
2011. aug. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Ütközni nem hiszem, hogy fog, ha csak egy szakra jársz.
2011. aug. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Néztem, h. specnél szokott lenni ütközés. A minorosoknál sem nagyon szoktak foglalkozni azzal, h. ki merre, de pl. magyar szakon az irodalom félszak és a nyelvtan félszak sem nagyon törődik a másikkal...
2011. aug. 18. 11:28
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
Akkor is van ütközés, ha valamelyik tárgyad átcsúszik következő félévre.. Nem kell hozzá két szak..
2011. aug. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!