Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Általános Iskolában év végi...

Általános Iskolában év végi osztályozó vizsga? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Általános Iskolai 6.osztályos tanuló vagyok, külföldi tartózkodás miatt magántanuló vagyok. Szeretném megkérdeznii, hogy hogyan zajlik az osztályozóvizsga?

Tételeket, vagy témakörökből kérdeznek? Írásbeli vagy Szóbeli feleletre számíthatok, esetleg mindkettőre?

Valójában mindent szeretnék tudni róla, meddig tart, hányan vannak egy teremben... Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. ápr. 1. 22:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Az a pár tantárgy nem is olyan sok

Meg gondolom nem egy napon lesz az összes!

2013. ápr. 19. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy sokan mennek ilyen fajta vizsgára

(Én egyszer voltam hasonlón és teljesen

egyedül voltam)

2013. ápr. 19. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Meg "Sok sikert"

(Mindenképpen kérdezd meg előtte az adott szaktanárt)

Őneki tudnia kell

2013. ápr. 19. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Nem, a vizsgák augusztus utolsó hetében lesznek..

Tudom, hogy így könnyűnek tűnik, hogy csak 4 tantárgyból, de vannak egyéb problémáim is, ráadásul külföldi tartózkodás miatt..


Köszönöm válaszotokat!

2013. ápr. 19. 23:38
 15/17 anonim válasza:
Osztálytársam hozzánk órára járt be lefelelni vagy tz jellegű dolgozatot írni. Puskázott rendesen xD Mondjuk neki kockázatosabb volt így 8. végén :)
2013. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, nem a puskázós típus vagyok, de köszi a hozzászólást!
2013. jún. 20. 22:51
 17/17 anonim válasza:
Szia! Én is 6.-os vagyok de nekünk azt mondták ebben a tanévben nem lesz vizsga csak a év végi felmérést írjuk meg
2014. máj. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!