Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Alapszak + felsőoktatási...

Alapszak + felsőoktatási szakképzés egyszerre?

Figyelt kérdés
Lehet egyszerre végezni egy alapszakot és egy 2 éves, felsőoktatási szakképzést?

2013. ápr. 2. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, de duplán fogy a támogatott félévek száma.
2013. ápr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez attól is függ, hogy milyen alapszak, milyen FSZ-el, ha legalább az egyik olyan, hogy akkorra veszed fel az óráidat amikorra akarod, akkor ugyan nehezen, de összeegyeztethető. De van olyan, elsősorban kis létszámú szakokon, ahol nem igazán válogathatsz az órarendeddel kapcsolatban, ott már nem igazán...
2013. ápr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, miért ne lehetne (igaz egyszerre csak egy képzésre jelentkezhetsz) Tehát első helyen másodikos vagy, második helyen elsős stb. Igazából akkor tudod jól összeegyeztetni ha az egyik nappali a másik meg levelező képzés. (én három sulit csinálok egyszerre és össze tudom egyeztetni, igaz néha van ütközés félév közben, vizsgaidőszak elején meg hullik a hajam, hogy minden egyből menjen nem engedhetem meg magamnak semmiből sem az ismétlést, de már csak ebben a félévben kell kitartanom...utána az egyik sulival végzek.
2013. ápr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Még nem igazán aktuális, de szeretnék majd az alapszakos tanulmányaimhoz kapcsolódó szakmát is szerezni :)
2013. ápr. 2. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!