Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Van az osztályban egy gyerek,aki néha azzal fenyeget,hogy felír rólam valamit (ami nem is igaz) az internetre,ha nem segítek neki a dolgozatban.Volt már,hogy be is írta a Facebook-ra,már csak a küldés gombot kellett volna megnyomnia,de végül nem nyomta meg.Szerintem nem gondolja komolyam,csak viccelődésből csinálhatja.De akkor is,mit tudnék tenni,hogy ne merjen ilyennel fenyegetőzni?

2013. ápr. 3. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Allj a sajat labadra! Ne engedd, hogy fenyegetozzon veled es mutasd meg, hogy nem felsz tole!

Tudom, hogy mondani konnyebb mint megtenni, de azert probald ezeket betartani amiket fentebb irtam. Ha latja rajtad, hogy felsz tole mint tobbet fog kerni, jobban fog zsarolni. Egyebkent is azt irtad, hogy szerinted csak viccelodik. Akkor ne vedd szamba!

Remelem tudtam segiteni es tobbet nem fog fenyegetni.

15\L

2013. ápr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Próbáltam megmutatni,hogy nem félek,de amikor már leírta a szöveget és már csak a küldés gombot kell megnyomnia,akkor már nem merek nemet mondani.

2013. ápr. 3. 12:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Először is írjon amit akar, az internetes felület Neked is rendelkezésre áll..mond neki hogy te is írhatsz bármit róla fb-n. (persze csak mond..ne tedd meg, de visszavágásnak jó) Másodsorban, ha tényleg elküldi a kiírást amitől megijedtél hagyd, ha fegyelmi útra terelődik vagy durvább esetben jogi útra úgyis ő szívja meg.
2013. ápr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Mond meg neki, hogy ha kiírja lemented a szöveget, őt meg feljelented becsületsértésért.
2013. ápr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De volt olyan is,hogy egy bizonyos embernek akarta elküldeni.Ilyen esetben mit tudnék csinálni?Ezt nem tudnám lementeni,mégcsak nem is látnám.
2013. ápr. 3. 21:38
 6/6 anonim ***** válasza:
őszintén nem értelek sz@rd le...az egészet..mit törődsz te vele hogy ő mit mond és ír..
2013. ápr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!