Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyakorlat időpont (egyetem)...

Gyakorlat időpont (egyetem) változtatható?

Figyelt kérdés

Sziasztok, DE-IK-ra járok, sajna hiába lestem az időpontokat, nem tudtam jobbra bekerülni, ma lezárul a tárgyfelvétel, de nekem sehogy sem jó az a pénteki időpont, mivel késő is és már nem tudok hazamenni.

Van ugyanazzal a gyakvezetővel hétfőn és szerdán is óra, de betelt, szerintetek megengedné, hogy valamelyikre járjak?


2009. szept. 20. 22:37
 1/1 anonim ***** válasza:
A gyak. vezetőd kérdezd meg. Én 440 km-re lakok a sulitól és egy kötelező tárgyat, csak péntek 17:00-20:00-ig tudtam berakni, hiába kértem nem tettek át máshová, így haza menni sem tudok, mert szombaton hazaérnék délutánra és vasárnap reggel jönnöm kéne, így szünetig itt lehetek... talán te nagyobb szerencsével jársz.
2009. szept. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!