Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » én vagyok a hibás, és a...

én vagyok a hibás, és a tanároknak van igazuk?

Figyelt kérdés

Van két tanárom, akiknek az órái után az esetek nagy részében sírva megyek ki. Nagyon-nagyon rossz az osztályom, egy része azt csinál szó szerint, amit akar. Van egy srác, aki az egész napját végigfekszi a padon a suliban, mégis átengedik kettessel mindenből, a tanár orra előtt puskázik, de nem szól rá.


Gyakran van az, hogy egy osztálytársam fogja magát, feláll, és sétál a teremben, nézelődik. Többen zsinórban esznek órán, nem bírnak velük a tanárok, visszaszólnak nekik.


Az órák nagy része káosz, hátul beszélgetnek, esznek, röhögcsélnek, az sem számít, ha az első padba ültetnek két 'rosszat', ugyan úgy, vagy még jobban folytatják.


Szinte mindenhol elől ülök (2. padban), egyáltalán nem vagyok rossz, semmi, néha nevetek. Próbálok figyelni, jegyzetelni.


Ma az egyik tanárom 'frontos' volt. Egy padsorral átültem, mert a padtársam nem volt ott. Hátul szokásosan nevettek, zajongtak. Egyszer elnevettem magam, és rám szólt. Ekkor a mellette ülő 'kiskedvenc' (kiselőadást tartott az egyik osztálytársam, és beült a tanár közénk) beszólt valamit, amit nem értettem teljesen, és mindenki 'rajtam' nevetett. Befejeztem. A kiselőadás után diktálta a vázlatot a tanár, és sorozatban felnevetett hátul egy csaj. Ránéztem a tanárra, és mondta, hogy 'ne játszd már magad, írjad a vázlatot'. Mondtam, hogy így figyelni sem tudok.


Egy másik órán is mindig rajtam 'csattan az ostor'.


A tanárnak van igaza, vagy velem van a baj? Mit tegyek?


19l (12.o)



2013. ápr. 5. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
a tanárnak ki vannak az idegei olyan idiótáktól akik "hátul ülnek és nevetgélnek".rajtad vezette le a feszültségét.szólj vissza neki egyszer kétszer neki amikor "rajtad csattan az ostor".és neked volt igazad.
2013. ápr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tarts ki azt az 1 hónapot már kibírod. Nem a tanárnak van igaza, vannak ilyen tanárok sajnos. Idegileg tönkreteszi őket a sok hülye.
2013. ápr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szabad tudni ez melyik középiskola?! Csak mert ez nem piskóta...
2013. ápr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ne akarjál annyira megfelelni a tanárnak, mert úgy sem értékeli.Szerintem nem direkt fogott ki, csak te túl érzékeny vagy.(Vedd be a "leszarom tablettát").
2013. ápr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

-Kislányom,maradj csöndben itt elöl.

-kurväanyád vén szar

kb ennyi

2014. jún. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!