Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol van Budapesten ingyenes...

Hol van Budapesten ingyenes fodrász képzés? Egyedül a Drégelyvár iskolát találtam, de utánanéztem és egy pozitív véleményt sem hallottam róla, mindenki szidja, elvileg nem tartják meg az órákat.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
szia! én a munkanéküli hivatal támogatásával végeztem el a fodrász képzést a vofa tanácsadó nemtudomminél. hát, hogy őszinte legyek az oktatás színvonala sehol sem jobb, vagy rosszabb, minden marketing kérdése. azt viszont tudd, hogy ha elvégzed, akkor utána évekig nem fogsz belőle profitálni. nekem felgyülemlett 300.000 ft apeh tartozásom, és most próbálom kilobbizni, hogy engedjenek belőle, és húzok az egyetemre. sohatöbbé fodrászat. pedig nem voltam rossz szakember.
2013. ápr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A Drégely egy össze-vissza hely, meghirdetnek mindent, aztán szeptemberben kezdik összeszedni rá a tanárokat, és néha még a termet is. (el lehet képzelni, hogy ez milyen színvonalat okoz) Aztán ennek megfelelően vagy van óra vagy nincs, vagy jó a tanár vagy nem, vagy marad év végéig vagy nem. De el lehet képzelni, hogy általában a "vagy nem" rész szokott bejönni.
2013. jún. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én most voltam beíratkozni ide a drégelyvárba de Lakberendezőnek. :D de azt sem tudták megmondani hogy indul-e ilyen szak vagy nem :) de elvileg ingyenes. Fizeted a tankönyvet meg a diákigazolványt meg valami izét (elektronikus kulcs használatot vagy mit) havonta 4.500.-Ft -ot :D majd kiderül, de nagyon szeretném elvégezni ezt a szakot 2 éves lesz
2013. jún. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!