Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Építőmérnöknek megéri tanulni?...

Építőmérnöknek megéri tanulni? Lesz jövője?

Figyelt kérdés

Jövőre pályaválasztás és nem tudom, hogy építőmérnök vagy mechatronikai mérnök szakra menjek? Azt tudom, hogy az építőipar az most elég rosszul áll?!

+Melyik szakon van több szabadideje az embernek?



2013. ápr. 7. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Osztálytársam Ybl Miklósra jár. Nem szakad meg a tanulásban.
2013. ápr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy tudom, egyik szak sem könnyű, szóval ne számíts herevere heverőre.
2013. ápr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát megnéznék azért egy alapvetően nem mérnök beállítottságú embert, mennyire "nem szakad meg" ezeken a mérnöki szakokon a tanulásban. :)

Az építőipar jó sz*r helyzetben van és sajnos már nem csak itt, hanem javarészt egész Európában. Ennek ellenére lehet találni olyan szakirányt, amivel el is lehet helyezkedni (ez nem a sokak által kedvelt szerkezetépítő irány).


Kétségkívül szép szakma az építőmérnököké, én nagyon szeretem, de ennek ellenére azt mondom, hogyha mindkettő érdekel (ez ritka), akkor egy mecha diplomával jóval könnyebben el fogsz tudni helyezkedni.

Hogy melyik szakon van több ideje az embernek, azt nem tudom megítélni. Mindenkinek megvan a "maga baja", teljesen más jellegű feladatok és szívások. Nem gondolom, hogy ilyen szempontból kellene érdemben döntened!

2013. ápr. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát majd megszakad a tanulmánya...haverodnak...
2013. jún. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!