Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Vendéglátásszervező-vendéglő...

A Vendéglátásszervező-vendéglős (emelt szintű képzés) érettségi utáni képzésen milyen tantárgyak vannak?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy pincér és szakács órákat is kell tanulni ott?

2013. ápr. 12. 17:21
 1/5 bazsab válasza:

Szia!

Igen, van felszolgálás és ételkészítés óra is. Az új OKJ szerintit (ami ugye most ősztől lép életbe) nem tudom, de eddig így volt: az első évben heti 7 felszolgálás (értékesítés) gyakorlati óra, plusz 3 elméleti, és heti 13 ételkészítés (termelés)gyakorlati óra. A második évben 6 felszolgálás, 2 felszolgáló elmélet, 12 ételkészítés.

Ezen kívül van még szakmai idegen nyelv, gazdálkodás, üzletvezetés, marketing, vendéglátó tevékenység, üzleti adminisztráció, számítástechnika.

Azt hiszem ennyi! :)

2013. ápr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a részletes választ :)
2013. ápr. 14. 22:14
 3/5 anonim válasza:
Ti is erre a szakra mentek szeptembertől?
2013. máj. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, utolsó pillanatba sikerült meggondolni magamat és máshova jelentkeztem:)
2013. máj. 28. 00:33
 5/5 anonim ***** válasza:

leírom azt is, hogy nekünk hogy megy, mert én most erre a képzésre járok:

5 óra ételkészítés, 2 óra értékesítési gyakorlat(felszolgálás), vendéglátó vállalkozás, vendéglátó vállalkozás működése, munkaegészség heti 0,5-0,5 óra.

értékesítés elmélet, élelmiszer ismeret, termeléselmélet heti 3-3

szakmai számítás, vendéglátó gazdálkodás heti 2

3 szakmai angol...


ezen kívül van egy szabadnapunk a suliból, amikor munkahelyre járunk ki dolgozni. ott sokat lehet tanulni

2013. nov. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!